Hoca tutanak tuttuğu için sınıfta kalınır mı?

Yunus Emre Okcu

Picopat
Daha fazla  
Bugün İngilizce konuşma sınavı vardı ve ben çalışmadıgım için girmek istemedigimi söyledim. Hoca tamam dedi 0 verdi ama sonradan hoca tutanak tuttu ve disiplin kurumuna verecekmiş. Böyle bir hakkı var mı ve hakkı varsa sınıfta kalır mıyım?

Bugün İngilizce konuşma sınavı vardı ve ben çalışmadıgım için girmek istemedigimi söyledim. Hoca tamam dedi 0 verdi ama sonradan hoca tutanak tuttu ve disiplin kurumuna verecekmiş. Böyle bir hakkı var mı ve hakkı varsa sınıfta kalır mıyım?

Evet var. Boş kağıt vermek yasak. Olumsuz sonuç çıkarsa sınıfta kalırsınız.

Böyle bir hakkının olduğunu sanmıyorum. Bize sınava girmemek için dilekçe vermenin yeterli olacağını söylemişlerdi. Tutanaklık herhangi bir durum olduğunu ilk defa duydum.

Tutanak tutmakta haksız. 0 almışsın zaten daha ne yapıyor? Tutanaktan kalır mısınız, o konuda emin değilim. Eğer okul ortamında iyi çocuksan salıyorlarmış, öyle biliyorum.

Evet var. Boş kağıt vermek yasak. Olumsuz sonuç çıkarsa sınıfta kalırsınız.
Yeni sistemi bilmiyorsunuz sanırım, artık İngilizce ve Edebiyat'da yazılı kâğıt ile birlikte konuşma ve dinleme sınavı da ekleniyor. Konuşma/dinleme maks 15 (bir tanesi) puan etkiler.

Bir öncekinde karşısına çıkıp konuşmaya çalıştım fakat başaramadım 0 verdi ondan dolayı da bir şey olur mu?

Hoca şu an haksız değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı