Hocalarınızdan memnun musunuz?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Ortaokul, lise ya da üniversite fark etmez. Hocanızdan memnun musunuz?

Ben hiçbir hocamdan memnun değilim. Bildikleri "şunu yazın" "şu soruları çözün şu saate kadar atın" "ben bilmem TYT'de görüşürüz" tarzı şeyler. Hayır gittiğim okul kötü değil bir de. %7 küsur ile almıştı. Tek bildikleri ödev dayamak. Görenler vardır belki. Önceki açtığım 1-2 konuda 400 sayfa matematik ödevim olduğunu söylemiştim. Artık biyoloji, fizik (ki bunun 2 tane ödevi vardı birisini yaptım) ve coğrafyadan var artık. Toplayınca 20-30 sayfa bunlardan çıkıyor. Hani anlamıyorum robotlara bile bu kadar fazla iş vermiyorlardır. Düzgün ders anlatsalar gene tamam. Ama slayt açıp okusalar daha iyi anlayacağız. O derece iğrenç anlatıyorlar. Hele bi' hoca var 70 ya da 80'li yaşlarda. Düşünün durum ne kadar vahim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben hiçbir hocamdan memnun değilim. Bildikleri "şunu yazın" "şu soruları çözün şu saate kadar atın" "ben bilmem TYT'de görüşürüz" tarzı şeyler. Hayır gittiğim okul kötü değil bir de. %7 küsur ile almıştı. Tek bildikleri ödev dayamak. Görenler vardır belki. Önceki açtığım 1-2 konuda 400 sayfa matematik ödevim olduğunu söylemiştim. Artık biyoloji, fizik (ki bunun 2 tane ödevi vardı birisini yaptım) ve coğrafyadan var artık. Toplayınca 20-30 sayfa bunlardan çıkıyor. Hani anlamıyorum robotlara bile bu kadar fazla iş vermiyorlardır. Düzgün ders anlatsalar gene tamam. Ama slayt açıp okusalar daha iyi anlayacağız. O derece iğrenç anlatıyorlar. Hele bi' hoca var 70 ya da 80'li yaşlarda. Düşünün durum ne kadar vahim.

Gram memnun değildim hala değilim.

Fen hocamdan memnun değilim. Ders anlatmıyor. Her şikayet edince de az biraz düzeliyor sonra yine bozuyor. Bir gitmedi kadın.

Hayır memnun değilim. Hepsi öğretmen olmanın onlara bir nitelik kazandırdığını zannediyor ve düşüncelerimize önem vermiyorlar. Kendilerini bizlerden üstün görüyorlar. Hiç bir öğrenciye değer vermiyorlar. Kendi dedikleriyle çelişen davranışlar sergiliyorlar. Hiçbirini sevmiyorum.

Ben memnunum genel olaraktan. Lisede ödev vermiyorlardı pek. Anlatım olarak YouTube'den ders videoları izliyordum yetiyordu. Üniversitede hocalara mecbur kaldık ama çoğu iyi sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı