Hogwarts Legacy 12 Milyon Adet Sattı

Oyun 4 gün sonra crack'lendi, üstüne üstün inanılmaz bir FPS optimizasyon sıkıntısı var. Hikaye anlamında da vasat denecek kadar. Neredeyse sorunsuza yakın çıkan Dying Light 2 oyunu bir sürü linç yedi gerçekten insanlar çok garip. Sırf bu zamana kadar adam gibi bir harry poter oyunu çıkmadığından dolayı millet meraktan aldı. Demek ki bir Yüzüklerin Efendisi oyunu çıksa adam gibi satış rakamını siz düşünün.

Oyun 4 gün sonra crack'lendi, üstüne üstün inanılmaz bir FPS optimizasyon sıkıntısı var. Hikaye anlamında da vasat denecek kadar. Neredeyse sorunsuza yakın çıkan Dying Light 2 oyunu bir sürü linç yedi gerçekten insanlar çok garip. Sırf bu zamana kadar adam gibi bir harry poter oyunu çıkmadığından dolayı millet meraktan aldı. Demek ki bir Yüzüklerin Efendisi oyunu çıksa adam gibi satış rakamını siz düşünün.
Harry Potter kadar olmaz. Bu başka bir seviye.

Harry Potter kadar olmaz. Bu başka bir seviye.
Hele öyle bir oyun çıksın da o zaman görürsün satış rakamlarını. LotR topluluğu çok daha geniş, lore olarak da daha sağlam. Düzgün bir iş çıkarılabilirse Skyrim gibi yıllarca konuşulacak bir oyun çıkar ortaya. Obsidian Avowed yerine bu tarz bir oyun yapsa her gün açar trailerini izlerdim.

Ben Harry Potter ile LOTR karşılaştırmıştım

Hocam ben oyun için konuşmuştum zaten. 16 GB RAM'in yetmediği bir oyun, üstüne ucuz bir oyun da değil ve grafikleri de normal AAA oyun grafikleri. Bunlara rağmen bu kadar satması büyük başarı da marka çok büyük sonuçta.

Konu Harry Potter olunca bu şaşırılacak bir mevzu değil. Sadece kitapları dünya da 500 milyon satmış. Aynısı filmleri içinde geçerli. Neredeyse milyarları bulan sayıda bir fan kitlesi varken bu oyunun satış rakamlarına bakarak başarılı olduğu sonucunu çıkarmamak lazım oyun iyi falan değil.

Konu Harry Potter olunca bu şaşırılacak bir mevzu değil. Sadece kitapları dünya da 500 milyon satmış. Aynısı filmleri içinde geçerli. Neredeyse milyarları bulan sayıda bir fan kitlesi varken bu oyunun satış rakamlarına bakarak başarılı olduğu sonucunu çıkarmamak lazım oyun iyi falan değil.
Oyun efsanevi güzellikte..

Yeni konular

Geri
Yukarı