Hogwarts Legacy 559 TL'ye alınır mı?

Bir yandan da Uncharted 4 içinde çok fazla konu açtım. İkisi arasında gidip gidip geliyorum. Uncharted 4 kısa dşye canımı sıkıyor. Bir de yarısını daha önce izlemiştim çok hoşuma gitmişti. Hogwarts da hikayesinin kötü olduğunu gerçekten hissettiriyor Harry Potter hayranlığım da yok ama oyunun açık dünyası ve grafikleri çok hoşuma gitti.

Hocam ben iki oyun arasında kalsam sanırım Hogwarts Legacy alırdım, diğeri biraz daha klasikleşmiş bir oyun olduğu için ileride de alabilirsiniz

Bir yandan da Uncharted 4 içinde çok fazla konu açtım. İkisi arasında gidip gidip geliyorum. Uncharted 4 kısa dşye canımı sıkıyor. Bir de yarısını daha önce izlemiştim çok hoşuma gitmişti. Hogwarts da hikayesinin kötü olduğunu gerçekten hissettiriyor Harry Potter hayranlığım da yok ama oyunun açık dünyası ve grafikleri çok hoşuma gitti.

Uncharted 4'ü bitirmiş bir olarak dublajı, atmosferi, hikayesi, oyun teması falan mükemmeldi.

Bence başyapıt derecesinde.

Pakette 2 oyun var. Bence alınır üstüne başka oyunlar bakabilirsiniz.

Harry Potter hayranı değilseniz bence çok da güzellikler vaadeden bir oyun olmadığı için alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Sahip olmadığınız alternatif oyunlara yönelin mesela konu sahibinin söylediği gibi Uncharted alması bence daha doğru. Şahsen benim ilgimi çekmeyen bir konsept.

Yeni konular

Geri
Yukarı