Hogwarts Legacy alınır mı?

ECEL121

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabımda The Last of Us Part II için biriktirdiğim 30 dolar param var (40 dolar yapacaktım bu ay) The Last of Us Part II ön siparişe açıldığında direkt almak için biriktiriyordum ama oyun ne zaman duyurulur falan hiçbir bilgi yok. Şimdi de Hogwarts Legacy indirime girmiş aşırı alasım var ama The Last of Us Part II tabii ki önceliğim. The Last of Us Part II'yi daha çok istiyor ve seviyorum. Sizce alayım mı?

Bence alınmaz alan arkadaşlarım Harry Potter hayranı olmalarına rağmen beğenmediler, The Last of Us serisi için paranızı biriktirin.

Steam hesabımda The Last of Us Part II için biriktirdiğim 30 dolar param var (40 dolar yapacaktım bu ay) The Last of Us Part II ön siparişe açıldığında direkt almak için biriktiriyordum ama oyun ne zaman duyurulur falan hiçbir bilgi yok. Şimdi de Hogwarts Legacy indirime girmiş aşırı alasım var ama The Last of Us Part II tabii ki önceliğim. The Last of Us Part II'yi daha çok istiyor ve seviyorum. Sizce alayım mı?

Korsana destek vermem şahsen ama madem Last of Us 2 istiyosun bence çıkınca onu almak çok daha mantıklı olur. Çünkü Hogwarts Legacy'nin korsanını bulabilirsin ama Last of Us 2'yi bulamazsın bulsan bile oyun çıktıkdan aylar sonra düşer internete diye tahmin ediyorum. Ayrıca oyun emin olmasamda maksimum 2 aya ön siparişe duyrulur ya da direkt çıkış yapar pek bir bilgim yok.

Hogwarts Legacy beklentileri çok kursağımızda bırakan bir oyun oldu. Genel olarak çok iyi bir oyun değil bence alınmaz.

Korsana destek vermem şahsen ama madem Last of Us 2 istiyosun bence çıkınca onu almak çok daha mantıklı olur. Çünkü Hogwarts Legacy'nin korsanını bulabilirsin ama Last of Us 2'yi bulamazsın bulsan bile oyun çıktıkdan aylar sonra düşer internete diye tahmin ediyorum.
Hogwarts Legacy'nin korsanı, orijinalinden çok daha iyi çalışıyor. 😃

Korsana destek vermem şahsen ama madem Last of Us 2 istiyosun bence çıkınca onu almak çok daha mantıklı olur. Çünkü Hogwarts Legacy'nin korsanını bulabilirsin ama Last of Us 2'yi bulamazsın bulsan bile oyun çıktıkdan aylar sonra düşer internete diye tahmin ediyorum. Ayrıca oyun emin olmasamda maksimum 2 aya ön siparişe duyrulur ya da direkt çıkış yapar pek bir bilgim yok.
Korsan oynamam hocam iki oyunu da

Düşünmeden TLOU part 2 al.

Açıkçası Harry Potter'la hiçbir alakası yok. Yani Harry Potter oynarım diye düşünenler hayal kırıklığına uğrar. Hikayesi aman aman değil, hatta hiçbir amacı da yok sayılır. Hogwarts evreninde dolaşmak, büyü yapmak, keşfetmek hoşuna gidiyorsa mükemmel bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı