Hogwarts Legacy hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncel oyun fiyatlarına bakınız. Oyun yarın çıkmayacağına göre daha da zamlanacak. 900 tl yuvarlama fiyat. Üç aşağı beş yukarı fiyat bu.
Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmayacağını nerden biliyorsunuz? 900 TL'ye bir oyunun çıkacağını zannetmiyorum. Steam de öyle bir kaç oyun var onların da ne kadar sattığı belli. Steam için öyle bir fiyatlandırma yapacakları zaman Steam gerekli önermelerin yapacağını düşünüyorum. 900 TL ortalama 60 Dolar yapıyor şuan ki kurda. Pek zannetmiyorum çıkacağını 900 TL'ye.

Hocam oyunda sanırım karakterimiz konuşmuyor bu da kötü, belirli bir ana karakter olsaydı hikaye konusunda ümidim olabilirdi ama bağlanabileceğim bir karakter olmadığı için kötü olur gibime geliyor.
14 dakikalık oynanış videosunda bir sahnede tek kelimelik cevap vermişti, o asya kökenli tasarladıkları karakter.

Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapmayacağını nerden biliyorsunuz? 900 TL'ye bir oyunun çıkacağını zannetmiyorum. Steam de öyle bir kaç oyun var onların da ne kadar sattığı belli. Steam için öyle bir fiyatlandırma yapacakları zaman Steam gerekli önermelerin yapacağını düşünüyorum. 900 TL ortalama 60 Dolar yapıyor şuan ki kurda. Pek zannetmiyorum çıkacağını 900 TL'ye.
Keşke özel fiyatlandırma yapsalar ama sanmıyorum. 900 belki olmaz ama yüksek bir fiyatı olacak. Fiyatı yüksek olursa ps4'ten, düşük olursa pc'den oynayacağım.

Fiyatı epey kalın gelir yayıncılardan izleriz şu anki Elden Ring'in 500 TL fiyatını bile arayacağız gibi geliyor bana.
images.jpeg

Sadece Harry Potter sevenlerin oynayacağı yeni kitleyi çekebilecek veya çok uzun soluklu olabileceğini düşünmüyorum.
Oyunun görüntüleri ve oynayışı gayet güzel ama hikayesi çok önemli umarım güzeldir. Ve Türkçe olmaz ise Türkiye'den büyük bir kitleyi kendinden uzaklaştırır.

Türkçeyi gerekli görmüyorlar koysalar bile alanların sayısı bir elin parmağını geçmez.

Videoda izlediğim kadarıyla benim hoşuma gitti açıkçası. Uçuk bir fiyatı olmazsa 500TL altında olursa çıktığı gibi alacağım nadir oyunlardan olur

Keşke özel fiyatlandırma yapsalar ama sanmıyorum. 900 belki olmaz ama yüksek bir fiyatı olacak. Fiyatı yüksek olursa ps4'ten, düşük olursa pc'den oynayacağım.
400 TL civarlarında satarlar gibime geliyor 600 TL üstü satarlarsa kampanya için kolları sıvayalım. İmza kampanyası başlatacağım.

Geri
Yukarı