Hogwarts Legacy kırılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bir oyunun kırılması için 15 gün tabi ki kısa bir süre, hele de denuvo varsa ama ben oyunun bu belirtilen süre içinde kırılamayacağını belirttim. 10 gün diyor ya.
10 gün bence de kısa. Sonuçta bu işin en sancılı kısmı test etmek. Oyun belli yerlerde crash veriyor çünkü bunları düzeltip baştan test ediyorlar falan.

10 gün bence de kısa. Sonuçta bu işin en sancılı kısmı test etmek. Oyun belli yerlerde crash veriyor çünkü bunları düzeltip baştan test ediyorlar falan.
Evet, son kırdığı oyun olan Monster Hunter Rise'da da, beta testlerinde sıkıntı çıkıp bir yazı yayınlamıştı Empress. Ki, oyunda 7 tane koruma vardı, bunda da azı yoktur.

Denuvo tam olarak nedir

Denuvo nedir üstelik oyunun Online bağlantı gerektirceği söylendi nasıl kırılacak bu konulara uzağım ondan soruyorum.

Denuvo tam olarak nedir

Denuvo nedir üstelik oyunun Online bağlantı gerektirceği söylendi nasıl kırılacak bu konulara uzağım ondan soruyorum.
Denuvo, bir DRM'dir. Digital Rights Managament yani, Dijital Haklar yönetimi oluyor. Denuvo DRM, anti-korsan için bir korumadır oyunlarda. Oyunun kırılması/korsana yayılması için bu işi yapan kişinin, eğer oyunda Denuvo bulunduruyorsa, onu kırması gerekir.
Online bağlantı ile kırılma ise, bildiğim kadarıyla sunucuyu taktit etmesi gerek.

Beklenen bir oyundu. Bence bu hafta düşer gibi.

73gb oyunun dosyaları indi içinde crack yok kandırıldım

Oyunu 20 tl lik steam hesap aldım ardından da ordan indirdim fakat tam oyuna giricekken oyun bi anda kaldırılıyor dedi ve beni stea mhesabından attı daha da giremedim ona da güvenilmez :(

73gb oyunun dosyaları indi içinde crack yok kandırıldım

Oyunu 20 tl lik steam hesap aldım ardından da ordan indirdim fakat tam oyuna giricekken oyun bi anda kaldırılıyor dedi ve beni stea mhesabından attı daha da giremedim ona da güvenilmez :(
En azından oyunu indirmişsin birçok sitede zararlı yazılım paylaşılıyor. Daha crack çıkmadı boşu boşuna oyunu indirmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı