Hogwarts Legacy ne zaman kırılır?

Saçma sapan korsan ile uğrasilmaz çok istiyorsanız oynamak, bazı siteler var sizin hesabınızda olmasa da ucuza satıyorlar garantili olarak bir oyun için bilgisayar ile sorun yaşamak çok üzer.

Hogwarts Legacy'de 24 saate bir aktiflik yapmak gerekiyor sanırım. Bu işlemi yapmak için de o hesabın aktif olması gerek. Aktif yapınca hesaptan atıyor çünkü sizden başka kişiler de giriyorlar. Yani aldım hesabı offline haftalarca oynarım durumu yok.

Forumda dün bu tarzda bir konu okumuştum bulabilirsem ekleyeceğim linkini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar atomic hearts dediğiniz için indirdim game passten. Ama türkçe yama için xbox dosyalarına erişemiyorum. Oyun açılıyor ama dosya konumunda bulamıyorum. 0 bayt diyor hiç dosyalar görünmüyor. Halbuki önceden açıktı. Ne yapsam bulamadım çözümü, yardımcı olur musunuz.

Arkadaşlar atomic hearts dediğiniz için indirdim game passten. Ama türkçe yama için xbox dosyalarına erişemiyorum. Oyun açılıyor ama dosya konumunda bulamıyorum. 0 bayt diyor hiç dosyalar görünmüyor. Halbuki önceden açıktı. Ne yapsam bulamadım çözümü, yardımcı olur musunuz.
Xbox insider'a kaydolun ondan sonra ayarlardan yeni yükleme yeri seçin. Örneğin D sürücüsüne yüklemeden önce o sürücüde yeni bir dosya oluşturun. O şekilde oluyor diye biliyorum.

Xbox Insider'a kaydolun ondan sonra ayarlardan yeni yükleme yeri seçin. Örneğin D sürücüsüne yüklemeden önce o sürücüde yeni bir dosya oluşturun. O şekilde oluyor diye biliyorum.

Hocam Insider'a zaten kayıtlı gibi görünüyorum anladığım kadarıyla. Başka bir dosya seçerim ama başka bir problem var gibi çözemedim. Yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı