Hogwarts Legacy Türkçe yama isteği

• Konuyu başlatan Hamc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 7B
Hiç anlamamaktan ise az anlamak da bir şeydir 🤣🤣
Oyunun kullandığı İngilizce ne kadar ağır bilemem ama büyüleri bile çevirmeye çalışıp çok ağır patlamış gibi hissettiriyor bu yama. Detaylı bakmadığımdan görmedim ama muhtemelen Translate ile çevirip sonra hataları gidermek gibi bir düzenleme de yapılmadı muhtemelen.

Oyunun kullandığı İngilizce ne kadar ağır bilemem ama büyüleri bile çevirmeye çalışıp çok ağır patlamış gibi hissettiriyor bu yama. Detaylı bakmadığımdan görmedim ama muhtemelen Translate ile çevirip sonra hataları gidermek gibi bir düzenleme de yapılmadı muhtemelen.
Test edilmemiş sanırım İngilizce oldukça ağır geldi bana rdr2 yi az çok anliyordum oysaki

Translate yama kullanılmaz hele ki böyle RPG oyunlarında asla kullanılmaz. Bekleyin Anonymous Çeviri yama yapacağız dedi ağız tadıyla oynarsınız o zaman.

Helallik bir durum yok. Google Translate çeviri bu. Adında da AI diye yazıyor zaten.

Anlamamaktan değil. Ne olduğunu biliyorum. Fakat encrypted text metodla geliştirilmiş bir oyunu bu kadar çabuk decrypt yapmak kolay değil. Text metni 5 dakkikada AI ile çevirip atarsınız zaten.

Makine Çeviri'deki yamayı denediniz mi? Dün yamayı paylaştılar ancak AI çeviri mi bilmiyorum, AI veya translate olduğuna dair herhangi bir ibare göremedim. Yamaya Makine Çeviri'nin Discord sunucusundan ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı