HOI 4 Almanya ile İsviçre'yi alamıyorum

O da neymiş ki hocam tüm Dünya'yı alıyorum, ama hala İsviçre'yi almıyorum. Sırf onun için 24 adet dağcı birliği basmam gerekiyor, çok sinir bir durum.
Ben şahsen hiç uğraşmıyorum. Etrafındaki bütün ülkeleri aldıktan sonra tankları ve CAS uçaklarını koyuyorum, maksimum birkaç gün sürüyor düşmesi.
Hocam konudan bağımsız ama Hitler altınlarını İsviçre bankalarına yatırdığı için oraya saldırmamış diye görmüştüm. Bu bilgi doğru mu çünkü bana kalırsa Hitler o zamanlarda İsviçre'yi dümdüz edebilecek güce sahipti. Niye saldırmadı?
"O dağları aşamazdı" diyenler var fakat Hitler, Ardenlere tank sokmuş adam. İsviçre dağları onun için çocuk oyuncağı olurdu.

Bu konu hakkında teoriler var sadece, dediğiniz gibi en güçlü teori altınların saklanması.

Ben şahsen hiç uğraşmıyorum. Etrafındaki bütün ülkeleri aldıktan sonra tankları ve CAS uçaklarını koyuyorum, maksimum birkaç gün sürüyor düşmesi.

"O dağları aşamazdı" diyenler var fakat Hitler, Ardenlere tank sokmuş adam. İsviçre dağları onun için çocuk oyuncağı olurdu.

Bu konu hakkında teoriler var sadece, dediğiniz gibi en güçlü teori altınların saklanması.
Evet ama çok kayıp veriyoruz. Ben de buna çok sinir oluyorum. Bir de konuyla alakasız olarak ben hiç online girmedim ama 400 saatim var. Online girince ara vermeden mi oynamamız lazım? Offline demir adam moduna göre zor mu?

Evet ama çok kayıp veriyoruz. Ben de buna çok sinir oluyorum. Bir de konuyla alakasız olarak ben hiç online girmedim ama 400 saatim var. Online girince ara vermeden mi oynamamız lazım? Offline demir adam moduna göre zor mu?
Online da genelde önemli şeyler olmadığı sürece oyun hiç durmuyor. Zorluk ayarı önemsiz oluyor oyuncular varsa eğer.

İsviçreyi sal. Kendi halinde takılan bir ülke sonuçta. Tüm fetihler bitince toprak bütünlüğü için alabilirsin ama oyunun en başında almaya çalışmak intiharla eşdeğer. Gerçek dünyada bile İsviçre'ye saldırmayı çoğu ülke göze alamıyor. Dağlık ve tuzaklı alanlardan oluşur kendisi. Arkadaşların verdiği taktikleri deneyebilirsin.

Geri
Yukarı