HOI 4 Almanya nasıl oynanır?

crital

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyuna yeni başladım sayılır 30-35 saat oynadım ama Almanya'yla bir türlü oynayamıyorum. Nasıl öğrenirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, oyuna yeni başladım sayılır 30-35 saat oynadım ama Almanya'yla bir türlü oynayamıyorum. Nasıl öğrenirim?

Uzun zamandır oynamıyorum, o yüzden verebileceğim tek trick İngiltere'ye çıkarma yapacaksan erken yapmalısın yoksa İngiltere'nin çok saçma donanma gücü oluyor. Yada paraşütlü birlikler ile havadan asker ile gidebilirsin.

YouTube videoları bana pek yeterli gelmedi başka bir şey önerebilir misiniz
HOI4 öğrenmesi zor ama eğlenceli oyun, ilk 30 saat oynadıktan sonra oyunu 1 yıl bırakmıştım bu aralar tekrar başladım. Steam atölyeden Türkçe yama indir daha yardımcı olur.

Türkçe yama var

Öncelikle sana tavsiyem, Fighter, naval bomber, tactic bomber türünde ki uçakları mutlaka geliştirmen. Asker önemli olduğu kadar uçak ve donanmada çok önemli hatta en önemli faktörler diyebilirim. Donanma olarak sanayine uygun şeyler basabilirsin. Önce rhineland sorununu çözüp, ardından Avusturya'yı, ve Çekslovakya'yı almalısın sanayine sanayi katar. Daha sonra Polonya'yı yemeye bak zaten tarihsel olarak gidiyor bu işler. Sovyet ile saldırmazlık paktı imzala. Bu senin bir cepheni kapatır. Ordunu kaliteli bas. Garnizon tut. Bunları yaparken bir yandan da İspanya iç savaşında milliyetçileri destekle. Balkan ve Türkiye'de faşizmi yay. Bu sayede yeni dostlar edinirsin. Fransa ne kadar hızlı düşerse o kadar senin için iyidir. Bir yandan maxmarine YouTube kanalından Almanya öğretici izleyebilirsin. İyi oyunlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı