HOI 4 Almanya yaptığım piyade ve tank template'i nasıl?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.
HOI 4'te daha 50 saatim oldu ve henüz yeniyim. Bu template sistemini henüz yeni öğreniyorum.
Yaptığım piyade Template'i:

1.jpg

Tank template:

2.jpg

Nasıl olmuş? Sizce değiştirmem gereken bir şey var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz videolar izleyebilirsin 400 saatim var istersen ben yardımcı olabilirim.

Piyade sayısını arttırmalısın organizasyonu az piyadelerin
Ekran görüntüsü 2022-07-06 195857.jpg

Şu an nasıl?

Almanya oynuyorsan, tankın içinde ata ihtiyacın yok. 10 motorize, 10 tank olarak 40 width bir tank template olustur.
Hocam her 40 width tank yaptığımda yeniliyorum. Öğrenmek ve tecrübe etmek için bir de böyle denemek istiyorum. Atları kaldırdım, teşekkürler.

Eki Görüntüle 1443268

Şu an nasıl?

Hocam her 40 width tank yaptığımda yeniliyorum. Öğrenmek ve tecrübe etmek için bir de böyle denemek istiyorum. Atları kaldırdım, teşekkürler.
Almanya olarak 30 width piyadeye ihtiyacın yok, 20 width yeterli.

40 width tank yaptığınız zaman yenilmeniz çok zor. Büyük ihtimal ekipman açığı veriyorsunuzdur.

40 width fazla ekipman ister. 20 width yeterli olur. Allies'la savaşı bitirdiğimde ancak 40 width yapıyordum ben.

Medium tank için fazla kasmanıza gerek yok yavaş üretim yapabilirsiniz, Fransa ve Polonya düştüğünde medium üretimini arttırın. 15 hafif tankla Fransa ve Polonya'yı halledersiniz. Bu arada hava desteğini unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı