HOI 4 kukla devlet

Fuslu0246

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selam, 2-3 gündür HOI 4 oynuyorum ancak bugün oynarken Suriye'yi aldıktan sonra ekrana bir seçenek geldi. "kukla devlet yapmak ister misin?" diye aşağıda da oyna vardı ben ikisini de işaretledim ve normalde Türkiye iken şu anda Suriye'yi yönetmeye başladım. Türkiye ile ilgili hiçbir şey yapamıyorum sadece haritada gözüküyor. Nasıl tekrar Türkiye'nin yönetimine geçeceğim bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
" tuşuna basıp konsolu açın ve "tag tur" yazın. Yaptığınız şey işgal ettiğiniz bölgede hak sahibi olan ülkeyi kukla devlet olarak release etmek. Size bağlı kalıp kalmayacağını ve o devletle oynayıp oynamayacağınızı seçebiliyorsunuz.

Öncelikle selam, 2-3 gündür HOI 4 oynuyorum ancak bugün oynarken Suriye'yi aldıktan sonra ekrana bir seçenek geldi. "kukla devlet yapmak ister misin?" diye aşağıda da oyna vardı ben ikisini de işaretledim ve normalde Türkiye iken şu anda Suriye'yi yönetmeye başladım. Türkiye ile ilgili hiçbir şey yapamıyorum sadece haritada gözüküyor. Nasıl tekrar Türkiye'nin yönetimine geçeceğim bilen var mı?
Büyük ihtimal işgal toprakları yönetme seceneğinden suriyeyi görüp ikisine tıkladın eğer kukla bırakmak istiyorsan sadece üstekine tıkla alttakine değil.

Normalde bir devleti işgal ettiğinde "tüm toprakları al" veya "kukla(puppet)" gibi seçenekler gelir ve siz tüm toprakları alsaniz bile 'isgal edilen topraklar' kısmından "bolge iadesi" secegine bastığınızda kukla yaparak veya yapmayarak da devam edebilirdiniz fakat siz konsolla oynamissiniz veya bir bug olmuş. ESC'nin üstündeki " basıp tag tür yapıp devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı