HOI 4'de Türkiye nasıl oynanır?

Mb32Tech

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X
Saphirre RX6700
Patriot Viper 16GB RAM 8X2
Biostar B550MH
240GB SSD
1TB HDD
Meslek
Öğrenci
HOI4'de Türkiye oynuyorum yeni başladım sayılır tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca Irağa vs. savaş açacakken Very Low supplies sorunu yasıyorum geçmiyor ve savaşı kaybetme esiğine geliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HOI4'de Türkiye oynuyorum yeni başladım sayılır tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca ırağa vs. savaş açacakken Very Low supplies sorunu yasıyorum geçmiyor ve savaşı kaybetme esiğine geliyorum.

İstihbarat ajansı kurulup kürt isyanını bastırmak için ayrılan garnizon sayısı düşürülmeli ki isyanlar zamanla yavaş yavaş azalsın ve buna bağlı manpower ve sivil fabrika elde edebil. Sonrasında en onemli husus lojistik ikmali. Başlangıçta Türkiye'nin lojistik hattı aşırı derecede berbat, bu sorunu çözmeden cephe acma. Onun dışında 1941'e kadar zaten her şeyin hazır oluyor. Erkenden savaşmak için Irak ve Yunan hızlıca düşürülmeli. 39'dan sonra hava üstünlüğün yoksa Yunan'i almakta zorlanirsin ancak Irak için değişen bir şey olmaz. Kısacası 1939 veya 1941'e kadar pasif kalıp sonrasında masanın ta kendisi oluyoruz.

Geri
Yukarı