HOI4 32 bit bir sistemde çalışır mı?

ertmes10

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta görülen üzere HOI4 indirmek istiyorum ama HOI4 64 Bit bir oyun ama benim PC 32 Bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, sadece 64 Bit'de çalışır.

Adsız.png

Aga üzdü be baya oynamak istiyordum sadece Maxmarine izlemeye devam..........
Sanırım 1-2 eski versiyonda oynanıyor denildi ama adı üstünde eski versiyon korsan indirmek zorunlu param yok nasıl yapsam ki.

Aga üzdü be bayağı oynamak istiyordum sadece maxmarine izlemeye devam...
Sanırım 1-2 eski versiyonda oynanıyor denildi ama adı üstünde eski versiyon korsan indirmek zorunlu param yok nasıl yapsam ki.

Sisteminiz nedir bilgisayarcı kurduysa 32 Bit kurmuş olabilir 2 GB RAM üstü PC'niz varsa 64 Bit kurun.

2 GB RAM üstü var ama 64 Bit kurabilir miyim ki.

Evet hocam Windows 10 kurulumunda yapabiliyorsunuz diye biliyorum Windows 10 kurulum videoları:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler arkadaşlar olursa dönerim zaten.
Bir de aklımda GEFORCENOW var ordan direk telde oynamak var aklımda onu da araştırayım bu PC işlerinden pek anlamıyorum da.

Olur hocam Windows 10 kurulum ISO dosyasını indirirken Media Creation Tool'dan 32 Bit yerine 64-bit seçmeniz gerek ki artık 64 Bit kullanmanızı öneririm bazı oyunların gördüğünüz gibi 32-bit desteği yok.
Bir de aklımda GeForce NOW var oradan direk telde oynamak var aklımda onu da araştırayım bu PC işlerinden pek anlamıyorum da.

Size kalmış hocam ama iyi bir internet bağlantısı gerek ve telefondan oynamak bilgisayardan oynamak kadar zevk vermez "bence"

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı