Çözüldü HOI4 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

surafu

Hectopat
Tıklıyorum ancak açılmıyor görev yöneticisinde "Paradox Interactive.exe" işlemi görünüyor fakat ekrana gelmiyor, ayrıca Görev Yöneticisi'nden kapatmadan Steam üzerinde "HOI4 oynuyor" görünüyorum.

Logfile

Son düzenleme:
Çözüm
Filtreleme işlemini yeni öğrendim kusura bakmayın.

LogFile

Visual C++ 2015 paketini hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2015 paketlerini onarın.

Sorununuz çözülmezse sıfırdan yeni bir rapor paylaşın.
Launcher hakkında birkaç çözüm önerisi mevcut. Öncelikle AV yazılımı mevcutsa bootstrapper-v2.exe'nin engellenmediğinden emin olun demişler. Bunun icin geçici olarak (mevcutsa) antivirüs yazılımını devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz. Ayrıca Steam ve oyunun aynı dizinde yüklü olduğundan emin olmalısınız.

Olmazsa Denetim Masası üzerinden Paradox Launcher'ı kaldırıp oyunu tekrar Steam üzerinden başlatın. Böylece Launcher otomatik olarak baştan kurulacak.

Bu da olmazsa oyunu hiçbir kalıntı kalmayacak şekilde (Revo Uninstaller kullanılabilir) silip tekrar kurmayı deneyin.

Revo Uninstaller ile kaldırıp tekrar kurdum düzeldi teşekkür ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı