HOI4 düzenlenemez sorunu

Lexyyy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, HOI4 oynuyordum ve oyundan çıkıp girdiğimde Paradox Launcher'de düzenlenemez adlı sorun ile karşılaştım. Bu sorun modları açıp kapatmamı engelliyor oyunu çözümü nedir?
Crack DLC kullanmıyorum.
HOI4'ü Steam'den aldım.

1638618070208.png

1.11.3 sürümündeyim (son sürüm) modlar hala güncellenmedi o sebepten ötürü (biraz büyük bir güncellemeydi)
ama 2-3 kere steam-betalar üzerinden eski sürüme gelip geri döndüm konuyu açarken belirtmeyi unutmuşum bu 1.10.8 den yeniden 1.11.3 sürümüne geçince oldu bu durum.
Oyunun sürümünü değiştirdin mi hiç modlar bütün sürümleri desteklemiyor.

1.11.3 sürümündeyim (son sürüm) modlar hala güncellenmedi o sebepten ötürü (biraz büyük bir güncellemeydi)
Ama 2-3 kere Steam-betalar üzerinden eski sürüme gelip geri döndüm konuyu açarken belirtmeyi unutmuşum bu 1.10.8'den yeniden 1.11.3 sürümüne geçince oldu bu durum.

Sorun bu yüzden kaynaklı. Modların güncellenmesi gerek. Ya da eski sürüme geçip betadan oynamaya devam edebilirsin.

ama 2-3 kere steam-betalar üzerinden eski sürüme gelip geri döndüm konuyu açarken belirtmeyi unutmuşum bu 1.10.8 den yeniden 1.11.3 sürümüne geçince oldu bu durum.
Eğer yeni sürümde sorun varsa 1.10.8'de kalmak mantıklı olabilir. Zira bende modlar yüzünden 1.10.8'de oynuyorum. Zaten şu anda mod yapımcıları modlarını güncellemeye çalışıyorlar (Örnek : Road to 56).

Modların güncellenmesi gerek değil hocam. Mod kullanmıyorum zaten kullansaydım oynarken oyunum çökerdi (Güncel olmayışından) orda mod açık gözüküyor ama açık değil yani modlarla alakası yok başka bir nedenden ötürü yani Modlarla uzaktan yakından alakası yok tek bildiğim bu.
Sorun bu yüzden kaynaklı. Modların güncellenmesi gerek. Ya da eski sürüme geçip betadan oynamaya devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı