Çözüldü HOI4 erken seçim yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nanooo

Decapat
Daha fazla  
Nasıl yapılır? MP 40'lara kadar geldi. Faşist olmak istiyorum, nasıl yapacağım? Odak ağacında yok, mihvere kadar geldim yani oradan olamam artık.

Çözüm
Taam işte nerede ama.

Oyunu açayım SS atarım bekle.
Faşist bakan atandıktan sonra halk yavaş yavaş faşist oluyor. Bu kısımda eğer ki ülken seçime gidiyorsa seçimde hangi parti yüksekse o seçilebilir. Eğer seçim olmuyorsa kararlar kısmına yeni bir şey geliyor. Seçime gidilip gidilmediğini soran. Oradan karar veriyorsun.

1671214927954.png
Türkiye ile mi oynuyorsun?
Faşist bakan ata. Karşıt görüşleri bastır en son yasakla ve basın sansürü de işe yarar.
Referandum yapman lazım %50 üstü olunca ve daha hızlı yaparım diyorsan iç savaşa hazırlan.

Faşist desteği arttıracak politikacı seçeceksin. Odak ağacında olmamasının imkanı yok.
Özellikle belirttim ya artık gelemem dedim oraya

Faşist bakan ata. Karşıt görüşleri bastır en son yasakla ve basın sansürü de işe yarar.
Referandum yapman lazım %50 üstü olunca ve daha hızlı yaparım diyorsan iç savaşa hazırlan.
Refa nasıl yapiliyor

Refa nasıl yapiliyor

Taam işte nerede ama.

Oyunu açayım SS atarım bekle.
Faşist bakan atandıktan sonra halk yavaş yavaş faşist oluyor. Bu kısımda eğer ki ülken seçime gidiyorsa seçimde hangi parti yüksekse o seçilebilir. Eğer seçim olmuyorsa kararlar kısmına yeni bir şey geliyor. Seçime gidilip gidilmediğini soran. Oradan karar veriyorsun.

1671214927954.png

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı