HOI4 farklı ülke seçince eski Save kaybolur mu?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Oyuna Peru ile başladım ve bayağı ilerleme mevcut. Oyunda amacım farklı ülkelere geçiş yapıp belli düzenlemeler yapmak. Save dosyası üzerinden farklı ülke seçersem Peru ile yaptığım ilerleme kaybolur mu?
Örnek olarak; 1973 yılı Save dosyası üzerinden İngiltere oynayıp ondan sonra, Peru'yu yönetmeyi devam etmek ama aynı zamanda ilerlemelerin kaybolmasını istemiyorum. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Peru Save dosyanızdan İngiltere seçmekten bahsediyorsanız bu yapmak isteyeceğiniz son şey olur. Ülkenizi oynamayı bırakıp başka ülkeye geçerseniz sizin ülkenizi yapay zeka yönetmeye başlar. Ayrıca yıl zaten 1973 olmuş yapılacak birşeylerin kalmamış olması gerekiyor. Bunun dışında yeni Save açarsanız eskileri kaybolmaz.

Eğer peru Save dosyanızdan İngiltere seçmekten bahsediyorsanız bu yapmak isteyeceğiniz son şey olur. Ülkenizi oynamayı bırakıp başka ülkeye geçerseniz sizin ülkenizi yapay zeka yönetmeye başlar. Ayrıca yıl zaten 1973 olmuş yapılacak birşeylerin kalmamış olması gerekiyor. Bunun dışında yeni Save açarsanız eskileri kaybolmaz.

Evet bunu belirtmiştim. Yeni Save yapıp öyle geçiş yapayım o zaman. Şu an inşaatların bitmesini bekliyorum. Orta doğu, Afrika, Kolombiya, Ekvador ve Brezilya ele geçirdim. Sıradaki hedef İran. Genel olarak benim haricinde olaylar sakin.

Geri
Yukarı