HOI4 favori ordu doktrininiz nedir?

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. En çok sevdiğiniz ve de çok kullandığınız askeri doktrin hangisidir? Ben recruitable population ve reinforce Rate Buff'ı vermesinden dolayı mass assault doktrinin mass mobilization varyasyonunu seviyorum ve kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ülkede mutlaka industry doktorinini ve araştırmalarını bitirmelisin. Bu sayede ileride acil bir fabrikaya ihtiyacın olduğunda 95 gün gibi kısa bir sürede inşa edebilirsin. Ayrıca üretim verimliliğini de koruyacağın için silah üretimi de arşa çıkacaktır

Ülkeden ülkeye değişir mesela almanya gibi tankı bol, daha çok saldırı yapan ülkeler için mobile warfare-blitzkriegler üzerinden gitmek daha fayda sağlar. Daha çok piyade odaklı bir ülkede favoriniz daha iyi iş yapar. Benim favorim sizinkiyle aynı.

Ülkeden ülkeye değişir mesela almanya gibi tankı bol, daha çok saldırı yapan ülkeler için mobile warfare-blitzkriegler üzerinden gitmek daha fayda sağlar. Daha çok piyade odaklı bir ülkede favoriniz daha iyi iş yapar. Benim favorim sizinkiyle aynı.

3123123.png

İşte Mass Assault doktrinini kıymete bindiren de bu ya. combat width zaten başlı başlına bir yıldız. Üstüne üstlük %15'lik reinforce rate de bindirilince mükemmel oluyor. Recruitable population'dan bahsetmiyorum bile :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı