HOI4 Führer sansürlü

DLC ile açılıyor yüzü. Eğer DLC almadan açılmasını istiyorsanız atolyede tüm liderlerin portrelerini değiştiren modlar mevcut.

Hocam Steam'de Hitler ile ilgili erotik oyunlar bile varken tarih oyunun da ne sorun çıkarabilir ki?

Yeni mi oldu böyle? Benim oyunum da normal güncelleme falan da gelmedi.
Yayın açan kişilerde Nazi bayrağının gözükmesi veya Hitler'in fotoğrafının gözükmesi sıkıntı çıkartabiliyor.

dlc.png

Portrenin eksiksiz gözükmesi için bu DLC'ye sahip olmanız gerekiyor. Satın alınabilen bir DLC değil oyunu satın alırken geliyor. Yanlış bilmiyorsam Almanya dışındaki herkese oyunu satın alırken gelmesi lazım sizde nasıl yok anlamadım. DLC dosyalarında ise dlc001 ile başlayan ilk dlc o zaten sizde ise dlc002 Polonya DLC'si ile başlıyor.

Eki Görüntüle 1823471

Portrenin eksiksiz gözükmesi için bu DLC'ye sahip olmanız gerekiyor. Satın alınabilen bir DLC değil oyunu satın alırken geliyor. Yanlış bilmiyorsam Almanya dışındaki herkese oyunu satın alırken gelmesi lazım sizde nasıl yok anlamadım. DLC dosyalarında ise dlc001 ile başlayan ilk dlc o zaten sizde ise dlc002 Polonya DLC'si ile başlıyor.
Almanya'da ikamet etmiyorsa dosya bütünlüğünü doğrularsa otomatik gelecektir o zaman portre. Ama Steam'den satın almadığını söylüyor arkadaş muhtemelen crack belki Almanya da ikamet eden birinin cracklediği oyunu indirmiştir tek mantıklı açıklaması bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı