HOI4 Iron Man modu load edince en son kaldığım yerden başlatıyor

Jeveuk

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar oyundaki başarımlar için Iron Man modunu açıyorum. Önüme bazen seçenekler geliyor ve birini seçiyorum. İngilizcem çevirmeye yetecek kadar iyi olmadığı için yanlış yaptığımı anlıyorum ve 5 gün öncesine dönmek için o load Game'e bastığımda 5 gün öncesini kayıt almış sorun yok. Fakat oyunu yüklediğim anda direkt sanki hiç kaydetmemiş gibi oluyor. Yani Save ediyor ama load edince en son kaldığım yerden başlatıyor.

Ironman modunda oyuna kaldığınız yerden devam edersiniz, diyelim bi hata yaptınız geri dönme şansınız yok.
Ironman modunu kapatarak istediğiniz zaman save alabilirsiniz.

Iron Man mod ile geri tarihlere gidemezsiniz. Siz oyunu kapat tuşuna basınca hemen kaldığınız yerden Save alır oyun. Ara sıra da otomatik Save alır. Iron Man mod kolay değil sonuçta.🙂

En son ne zaman kayıt aldıysa o kaydı açabilmeniz lazım, o save sizin için önemli değilse bu kadar takılmayın, yeni save açın geçin. Ayrıca Iron Man'in amacıda o, kaldığınız yerden başlatmalı.
İşte o son kayıt aldığı yer sıkıntılı, alıyor ama sanki kayıt almamış gibi en son nerede kaldıysam orada başlatıyor.

Geri
Yukarı