HOI4 öğrenmek için rehber önerisi

Can_Roux

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. HOI4'e yakın zamanda çok takılan ve severek oynayan birisiyim fakat oyunda bazı şeyleri yapamıyorum örneğin ne zaman sivil basayım ne kadar basayım ne zaman asker basayım ne zaman şunu üreteyim falan vs, rehber videoları araştırıyorum fakat her videoda tüm DLC'ler var fakat bende tek Battle for the Bosporus DLC'si mevcut. Bunların hepsini iyi anlatan bu DLC dışı oyunu çok değiştirmeyen DLC'lerle oynayan kanal video var mı?

İlk olarak oyunu öğrenmeye başladığında Türk kanalları izlememeni öneririm, yabancı kanallara yönel örnek olarak "Taureror". İkincisi ise DLC'siz oyundan hiçbir zevk almazsı, ekonomik olsun diyorsan aylık abone olarak alabilirsin veya çok oynarım diyorsan soundtrack DLC'leri hariç hepsini almanı öneririm. (eğer cracke karşı değilsen Steam versiyonunun DLC'lerini cracklayıp oynayabilirsin)

İlk olarak oyunu öğrenmeye başladığında Türk kanalları izlememeni öneririm, yabancı kanallara yönel örnek olarak "taureror". İkincisi ise DLC'siz oyundan hiçbir zevk almazsı, ekonomik olsun diyorsan aylık abone olarak alabilirsin veya çok oynarım diyorsan soundtrack DLC'leri hariç hepsini almanı öneririm. (eğer cracke karşı değilsen Steam versiyonunun DLC'lerini cracklayıp oynayabilirsin)

Hocam crack işi yasak forumda ama dediğim gibi çok pahalı ben o işi anlamadım ya nasıl yapılıyor.

İlk olarak oyunu öğrenmeye başladığında Türk kanalları izlememeni öneririm, yabancı kanallara yönel örnek olarak "Taureror". İkincisi ise DLC'siz oyundan hiçbir zevk almazsı, ekonomik olsun diyorsan aylık abone olarak alabilirsin veya çok oynarım diyorsan soundtrack DLC'leri hariç hepsini almanı öneririm. (eğer cracke karşı değilsen Steam versiyonunun DLC'lerini cracklayıp oynayabilirsin)
Hocam bildiğim kadarıyla Taureror'un güncel bir rehberi yok şu an bence başlangıç mekanikleri için Maxmarine, oynanış için Taureror daha iyi olur.

Selam arkadaşlar. HOI4'e yakın zamanda çok takılan ve severek oynayan birisiyim fakat oyunda bazı şeyleri yapamıyorum örneğin ne zaman sivil basayım ne kadar basayım ne zaman asker basayım ne zaman şunu üreteyim falan vs, rehber videoları araştırıyorum fakat her videoda tüm DLC'ler var fakat bende tek Battle for the Bosporus DLC'si mevcut. Bunların hepsini iyi anlatan bu DLC dışı oyunu çok değiştirmeyen DLC'lerle oynayan kanal video var mı?

En iyi oynayarak öğrenilir 300 küsur saatim var şu an hala donanma ile ilgili bilmediğim bazı şeyler var zaman bırakın ben öğrenmeye çalışmayacak öğrendim öğrenmeye çalışarak rahat bir şekilde öğrenirsiniz ama gözünüz korkmasın.

Hocam bildiğim kadarıyla Taureror'un güncel bir rehberi yok şu an bence başlangıç mekanikleri için maxmarine, oynanış için taureror daha iyi olur.

Hocam taureror'un rehberi var mı yok mu bilmiyorum. Oyunu öğreneli çok oldu fakat önerebileceğim başka kanallarda var. Zamanında YouTube'a girer "taureror, bitt3rsteel, feedbackgaming, dankus memecus, mountain general" gibi kanalların çektiği videoları izleyip ardından oyuna girip benzerlerini yapmaya çalışırdım.

Hocam taureror'un rehberi var mı yok mu bilmiyorum. Oyunu öğreneli çok oldu fakat önerebileceğim başka kanallarda var. Zamanında YouTube'a girer "taureror, bitt3rsteel, feedbackgaming, dankus memecus, mountain general" gibi kanalların çektiği videoları izleyip ardından oyuna girip benzerlerini yapmaya çalışırdım.
Bence oyunu öğrenmek için içlerinden en uygunu Feedbackgaming olur. Diğerleri biraz speedrun kafasında oynuyor gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı