Çözüldü HOI4 online senkronize olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Arkadaşımla multi agora oynuyoruz. Çok kötü senkronizasyon sorunu oluyor. Aslında kontrol ediyorum ikimizde aynı tarihteyiz fakat nedense haritalarımız aynı değil. Mesela ben Türkiye ile Irak'la savaşıp annexlediğim zaman arkadaşımda daha ben yeni war goal atmışım gibi görüyor.
İnternetimizde sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımla multi agora oynuyoruz. Çok kötü senkronizasyon sorunu oluyor. Aslında kontrol ediyorum ikimizde aynı tarihteyiz fakat nedense haritalarımız aynı değil. Mesela ben Türkiye ile Irak'la savaşıp annexlediğim zaman arkadaşımda daha ben yeni war goal atmışım gibi görüyor.
İnternetimizde sıkıntı yok.

Modlardan/eklentilerden kaynaklı bir durum. Örneğin sen Türkçe yama kullanıyorsan arkadaşın kullanmıyorsa bunlar olası.

Modlardan/eklentilerden kaynaklı bir durum. Örneğin sen Türkçe yama kullanıyorsan arkadaşın kullanmıyorsa bunlar olası.
İkinizde de aynı modlar mı açık? Mesela arkadaşınızda yama vardır sizde yoktur. Böyle bir durum var mı?
Evet öyle bir olay var. Arkadaşlarım yama kullanmıyor ve ben kullanıyorum. Gerçekten bununla alakası var mı?

Geri
Yukarı