HOI4 "oyun başlatılamadı" hatası

Josepstalin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, internette buldugum her şeyi denedim ama bir türlü düzelmedi. Oyun başlatılamadı hatası alıyorum çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor oluşturup paylaşabilirsiniz:

Crack modlar kullandığımdan dolayı ben de aynı hatayı alıyorum, crack kullanıyorsanız sorun ondan kaynaklanıyordur. Eğer modları aktif etmek istiyorsanız, launcheri açın oradan aktif edin. Daha sonra Steam üzerinden "launch game without launcher" gibi bir şeye benzer seçenek olması lazım, ona basın. Oyun açılacaktır.

Eğer crackli olarak oynuyorsanız ve direkt uygulamayla oyuna girmeye çalışıyorsanız normal olabilir. Launcher ile açmayı deneyin. Crackli ise eğer oyun dosyalarının içinde vardır illa ki.

Rapor oluşturup paylaşabilirsiniz:

Eğer crackli olarak oynuyorsanız ve direkt uygulamayla oyuna girmeye çalışıyorsanız normal olabilir. Launcher ile açmayı deneyin. Crackli ise eğer oyun dosyalarının içinde vardır illaki.

Crack modlar kullandığımdan dolayı ben de aynı hatayı alıyorum, crack kullanıyorsanız sorun ondan kaynaklanıyordur. Eğer modları aktif etmek istiyorsanız, Launcher'i açın oradan aktif edin. Daha sonra Steam üzerinden "launch Game without Launcher" gibi bir şeye benzer seçenek olması lazım, ona basın. Oyun açılacaktır.

Crackli değil.

Raporunuza baktım. Oyun bu dosyayı elle kopyaladığınız için çöküyor gibi:

C:\Windows\System32\vcruntime140.dll

Dosyayı silin ve bunları kurun:
Bunu yapmanıza rağmen sorun devam ederse yeni rapor alın. Başka dosyalarınız da elle kopyalanmış demektir.

Raporunuza baktım. Oyun bu dosyayı elle kopyaladığınız için çöküyor gibi:

C:\Windows\System32\vcruntime140.dll

Dosyayı silin ve bunları kurun:
Bunu yapmanıza rağmen sorun devam ederse yeni rapor alın. Başka dosyalarınız da elle kopyalanmış demektir.

Yaptım bir şey değişmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı