HOI4 "Paradox crash reporter" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
RAM
Apacer Black Panther 2x8 16gb ddr4 3200mhz cl16
Ekran kartı
Xfx Qick Rx6750xt
Anakart
Msi pro h610m g
İşlemci
i5 12400f
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar. Europe in Flames Agora modu açıkken oyuna girmeye çalıştığımda başlıktaki hatayı veriyor. Bu hatanın haricinde ise aşağıya görselini bıraktığım modları aktifleştirmemi ve kapatmamı engelleyen bir hata mevcut. İkinci hatayı belgelerden oyunun dosyalarını silip tekrar girdiğimde çözebiliyorum fakat bir sonraki girişte tekrar bozuluyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Hearts of Iron 4 31.01.2024 20_55_46.png
    Hearts of Iron 4 31.01.2024 20_55_46.png
    360,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2024-01-31 205134.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-31 205134.png
    8 KB · Görüntüleme: 11
Arkadaşlar hepinize iyi forumlar. Europe in Flames Agora modu açıkken oyuna girmeye çalıştığımda başlıktaki hatayı veriyor. Bu hatanın haricinde ise aşağıya görselini bıraktığım modları aktifleştirmemi ve kapatmamı engelleyen bir hata mevcut. İkinci hatayı belgelerden oyunun dosyalarını silip tekrar girdiğimde çözebiliyorum fakat bir sonraki girişte tekrar bozuluyor. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
Bunun nedeni, oyunun mevcut sürümünün bu iki modu desteklememesidir; önceki sürüme geri dönün veya modlar, oyunun mevcut sürümünü destekleyecek şekilde güncellenene kadar modları devre dışı bırakın.

Bunun nedeni, oyunun mevcut sürümünün bu iki modu desteklememesidir; önceki sürüme geri dönün veya modlar, oyunun mevcut sürümünü destekleyecek şekilde güncellenene kadar modları devre dışı bırakın.
Hocam benim bahsettiğim sorun modun sürümü desteklememesi değil, modları direkt açıp kapatamamam. Bunu düzeltmek için belgelerden HOI4'ü silip yeniden oyuna girmem gerekiyor ama o da kalıcı bir çözüm değil maalesef.

Geri
Yukarı