Çözüldü HOI4 tersaneler yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xKarbondz

Centipat
Merhaba, ben HOI4 oynarken işgal ettiğim ülkelerin tersanelerini kullanamıyorum. Gözüküyor ama kullanamıyorum üretim kısmına gelmiyor sadece ürettiğim ya da focus treeden gelenleri kullanabiliyorum. O tersaneleri kullanmanın bir yolu var mı? Beni bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ele geçirdiğiniz toprak ''Core'' toprağınız değilse işgal olarak geçeceği için oradan daha az faydalanırsınız. Büyük ihtimal bu yüzden kullanamıyorsunuz. Uyumluluk arttığında belki kullanırsınız ama istiyorsanız Core Button gibi modlar kurarak da sorunu farklı bir şekilde çözebilirsiniz.
Ele geçirdiğiniz toprak ''Core'' toprağınız değilse işgal olarak geçeceği için oradan daha az faydalanırsınız. Büyük ihtimal bu yüzden kullanamıyorsunuz. Uyumluluk arttığında belki kullanırsınız ama istiyorsanız Core Button gibi modlar kurarak da sorunu farklı bir şekilde çözebilirsiniz.

Çözüm
teşekkürler.

Geri
Yukarı