Çözüldü HOI4'te ABD ile oynarken Fransa ve İngiltere savaş açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün Agora RP moduyla ABD oynuyordum, 1938'in sonuna kadar çok güzel gidiyordum fakat karşıma bir "Event" çıktı. Event'te iki tane seçenek vardı, alttakini seçersem direk İngiltere ve Fransa bana saldıracak, üsttekini seçersem ise 30 günlük bir süre veriyor ve süre bittiğinde yine bana saldırıyorlardı. Bu neden oluyor ve bunu engellemenin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eventin ismini söylersen sana neden olduğunu söylerim tahmin et dersen de bence gemi yapmanı sınırlayan paktı bozduğun için pakttaki diğer üyeler sana ya pakta girmeni ya da saldıracaklarını söylüyorlar.
Eventin ismini söylersen sana neden olduğunu söylerim tahmin et dersen de bence gemi yapmanı sınırlayan paktı bozduğun için pakttaki diğer üyeler sana ya pakta girmeni ya da saldıracaklarını söylüyorlar.
Bu olabilir çünkü gemi üretim sınırını kaldırmıştım.

Tanrı amerikayı korusun. O ingilizlere fırsat verme evlat. Bir derede iki balık kavga ediyorsa oradan ingiliz geçmiş demektir.
Gemi üretim sınırlamasını kaldırdığım için saldırıyorlarmış. Konu kilitlenebilir.
Ne yani siz savaşı kazanmanıza rağmen gemi üretiminizi yasaklıyorlarsa o ingilizler 2. dünya savaşını hakediyor. Almanlarla ittifak kurun ve ingilizleri yenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı