HOI4'ü yıllarca oynadıktan sonra dün EU4 aldım

KatilPotato

Picopat
Sanki apayrı bir dünyaya girmişim gibi. Başka ülkelere hediye vermek dahil inanılmaz detaylı bir oyun. Açıkçası 1 saat oynadım gözüm korktu kapattım. Türkçe kaynak önerecek var mıdır hemen hemen her şeyin detaylı anlatıldığı?

Pluxy01

Hectopat
Yer
Führerbunker
Hocam sizden cesaret aldım ben de 1K HoI4'ten sonra EU4'e tekrar başlamayı deniyorum. Bol şans, Allah sabır versin.

SS Erwin Rommel

Hectopat
Hocam sizden cesaret aldım ben de 1K HoI4'ten sonra EU4'e tekrar başlamayı deniyorum. Bol şans, Allah sabır versin.
EU4 HOI4'ün iki, üç katı zorlukta bir oyun. HOI4'e benzemez, ben oynayamamıştım ve sıkmıştı.

Em1rh4n

Hectopat
Ben 1 kere bile HOİ4 veya EU4 oynamadım ama oynamak istiyorum. Sizce hangisi ile başlamalıyım ve oyunu nerden öğrenebilirim?(Video, rehber vb.)

KaptanG

Picopat
Yer
Soul Society
Sanki apayrı bir dünyaya girmişim gibi. Başka ülkelere hediye vermek dahil inanılmaz detaylı bir oyun. Açıkçası 1 saat oynadım gözüm korktu kapattım. Türkçe kaynak önerecek var mıdır hemen hemen her şeyin detaylı anlatıldığı?

hocam çok zor bir oyun HOI4'e benzemez sıkılabilir bırakabilirsiniz ama kavradıktan sonra çok eğlenceli bir oyun.

Pluxy01

Hectopat
Yer
Führerbunker
Ben 1 kere bile HOİ4 veya EU4 oynamadım ama oynamak istiyorum. Sizce hangisi ile başlamalıyım ve oyunu nerden öğrenebilirim?(Video, rehber vb.)
Sana kalmış. HoI4 öğrenmesi daha kolay fakat ilgini çekmiyorsa iki oyun da işkence olur. Benim tavsiyem HoI4. Kanal olarak da "Maxmarine" iyidir.

KS
KatilPotato

KatilPotato

Picopat
Hocam bence HOI4. EU4'ü gördükten sonra şunu farkettim HOI4 inanılmaz sadeymiş. Ki çoğu insan HOI4'ü de çok karışık komplike buluyor üstelik.

Yukarı