Hollypuffs.com sitesi güvenilir mi?

Türkiye'de satışı yapılan Vozol'ların hepsi kaçak adı altın çakma satılıyor bence. Yurt dışında kullandıklarım ile aynı marka arasında aromada çok fazla fark var. Bence uzak dur.

Yurtdışınada çıkıyorum. Peki yurt dışında nereden alınabilir?

Artık dutyfreelerde stamaya başladı. Ek olarak vape shoplar çok fazla gideceğin ülkeyi önceden araştır erim.

Bu site hakkında herhangi bir deneyimi olan var mı? Vozol almak istiyorum. Diğer siteler arasında sanki en güveniliri bu gibi görünüyor.

Ben hollypuffstan 12000 cekimlik aldim sorguladigimda Vozol'un kendi sitesinde orijinal oldugu sonucunu aldim.

Kaç günde geldi, hangi aromayı aldınız ve memnun musunuz?

Strawberry ice cream aldim yanlış hatirlamiyorsam cuma sipariş vermistim pazartesi gelmisti. Aroma cok guzel memnunum ama likit göstergesi hatali bence 1 haftada likit gostergesi %60'a indi ama tadinda bir fark yok tek sikintisi bu bence.

Strawberry ice cream aldim yanlış hatirlamiyorsam cuma sipariş vermistim pazartesi gelmisti. Aroma cok guzel memnunum ama likit göstergesi hatali bence 1 haftada likit gostergesi %60'a indi ama tadinda bir fark yok tek sikintisi bu bence.

Evet o problemi okumuştum gösterge 0 olsa da hala bitmemiş oluyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı