Holmes Kurama alınır mı?

Daha fazla  

YouTube'da gördüm ben beğendim fiyatı çok uygun gibi geldi. Normalde pahalı olması lazım diye düşündüm ama yine de bir size sorayım dedim. Sizce alınır mı içine bir de HDD 1 TB eklersek?

240 GB SSD alıp içerisine sadece Windows 10 kurup, 500 GB M.2 SSD ise oyunlar / programları kurardım. 1TB HDD ile de dosyalarımı yedeklerdim.

Alınır. Her şeyi ile bu dönemde bundan iyisi yok. Sıkıntılı parçada yok, ben 2020 aldığım bilgisayara çok benziyor sadece benimkinde işlemci i5 10400F bunda R5 3500X var ve i5 göre yakın performans verir diye düşünüyorum. Ben olsam kaçırmam. Hediye verdikleri şey 300TL değerinde, ASUS USB AC58 bende var. Kaliteli ürün ping falan olmuyor.

Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum son 2 sorum olacak 1.güç kaynağı yeterli mi 2.telefonda olduğum için göremiyorum onun için soracağım eğer işletim sistemini seçmezsem işletim sistemini kurmadan mı yollarlar yoksa deneme sürümü mü?

RX 6600-RTX 3060 Biraz zorlayabilirsen daha iyileri var.
Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum son 2 sorum olacak 1.güç kaynağı yeterli mi 2.telefonda olduğum için göremiyorum onun için soracağım eğer işletim sistemini seçmezsem işletim sistemini kurmadan mı yollarlar yoksa deneme sürümü mü?
Güç kaynağı kaliteli olduktan sonra bir şey olmaz +80 sertifikalı olması yeterli.
500W +80 RTX 3060 ile birlikte kullanıyorum.

Deneme sürümü kuruyorlar genelde test amaçlı. Zaten almanıza gerek yok kendi başınıza basit bir şekilde ücretsiz lisans elde edebilirsiniz konusu açılmıştı:

Geri
Yukarı