Homefront oynamaya değer mi?

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternet Cafe'ler de ilk oynadığım zaman otobüs sahnesi çok etkileyiciydi. Surem bitmek uzereyken bir oynayayim demistim. Oynamaya değer mi? Etkileyici bir senaryosu, hikayesi var mı?

Ben uzun süre oynadım fakat optimizasyon sıkıntısı var biraz oyunun. Ayrıca çok mermi sıkıntısı çekiyorsun oyunda. Tabi bu oynanış biçimine göre de değişiyor biraz ama genel olarak mermi sıkıntısı çekmiştim ben hep. Fena değildi oynanış olarak ama dediğim gibi optimizasyon yönünden biraz eksi yiyor benden. Zamanında R7 370 gibi ekran kartı ile oynamıştım ona rağmen kasma sorunu yaşatıyordu ara ara.

Kesinlikle oynanmaması gereken elindeki potansiyeli harcamış berbat bir oyundu. Kötü olduğu için üzüldüğüm bir oyun aslında. Ama iş işten geçti oyun kötü bir oyun oldu. Bir de bu oyuna türkçe çeviri yapılmıştı. Keşke bunu yapan arkdaşlar başka bir oyuna türkçe yama yapsalardı.

Son düzenleme:
2. oyun olan The Revolution' ı o kadar beğenemedim hatta, belki hikaye bütünlük kalitesi bir noktada yön değiştirir, daha farklı gelişmeler görürüm umuduyla tüm DLC'leriyle birlikte oynayıp bitirmiştim. Beklediğimi veremedi diyebilirim. Bir de 97 GB'lık dosya boyutunu hak eden açık dünya, animasyon ve grafik kalitesini de göremediğimi açıkça söyleyebilirim. Bu arada oyunu çok gömdüğüme bakmayın, fena bir oyun değil aslında ama kişisel olarak tatmin etmedi. Ama bir noktada oynayacak oyun kalmamıştır, can sıkıntısını giderebilecek, zaman öldürmek adına oynanabilecek oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

2. oyun olan the Revolution'ı o kadar beğenemedim hatta, belki hikaye bütünlük kalitesi bir noktada yön değiştirir, daha farklı gelişmeler görürüm umuduyla tüm DLC'leriyle birlikte oynayıp bitirmiştim. Beklediğimi veremedi diyebilirim. Bir de 97 GB'lık dosya boyutunu hak eden açık dünya, animasyon ve grafik kalitesini de göremediğimi açıkça söyleyebilirim. Bu arada oyunu çok gömdüğüme bakmayın, fena bir oyun değil aslında ama kişisel olarak tatmin etmedi. Ama bir noktada oynayacak oyun kalmamıştır, can sıkıntısını giderebilecek, zaman öldürmek adına oynanabilecek oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

97GB??!?!?!?!? :D.
Ben uzun süre oynadım fakat optimizasyon sıkıntısı var biraz oyunun. Ayrıca çok mermi sıkıntısı çekiyorsun oyunda. Tabi bu oynanış biçimine göre de değişiyor biraz ama genel olarak mermi sıkıntısı çekmiştim ben hep. Fena değildi oynanış olarak ama dediğim gibi optimizasyon yönünden biraz eksi yiyor benden. Zamanında R7 370 gibi ekran kartı ile oynamıştım ona rağmen kasma sorunu yaşatıyordu ara ara.
Optimizasyon sorunu derken?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı