Homefront oynamaya değer mi?

Bildiğiniz optimizasyon sorunu işte oyunun rahatça çalışabileceği sistemlerde zorlanması. Hayır oyunda grafikler zamanına göre bile kötüyken nasıl bir optimizasyon sorunu olabiliyor? Gerçi oyunun kendisi kötüyken bunların olması normal.
He anladım. Optimizasyon sorunu derken bug'ları falan kastediyorsunuz sanmıştım-gerçi varmış zaten bug falan-. Peki patch falan yok mu?

Yan görev falan yok değil mi? Sadece tek bir görev üzerinden ilerlemeli bir oyun gibi mesela?
Hikaye bazlı FPS oyununda ne yan görevi. Açık dünya falan değil ki yan görev olsun. Sadece sağa sola sapınca ya da etrafı kurcalayınca bulabileceğin toplayabileceğin ekstra şeyler falan var. Mermidir yeni silahdır vs gibi.

Hikaye bazlı FPS oyununda ne yan görevi. Açık dünya falan değil ki yan görev olsun. Sadece sağa sola sapınca ya da etrafı kurcalayınca bulabileceğin toplayabileceğin ekstra şeyler falan var. Mer midir yeni silahdır vs gibi.

2009 yapımı-sanırım ilk oyunu- grafikleri gördüm de çocuk oyunu gibi. Devam oyunlarını da benim bilgisayar kaldırmıyor ne yazık ki. Önerebileceğin başka oyun var mı?

William B.J Blazkowichz'in Nazi Almanyasına karşı vermiş olduğu çetin mücadele bu üçlemede detaylı bir şekilde işleniyor. Ayrıca serinin son oyunu olan The Youngblood her ne kadar beğenilmemişse de gerek harita içerisine serpiştirilmiş yan görevler olsun, gerek başrolleri; emekli ve gazi olan Blazkowichz'in ikiz komando kızlarının Nazilere karşı olan senaryosu, üçlemeyi bitirip beğenenler için seriyi devam ettirmek adına oynanılması gereken oyunlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı