Hometech Alfa 10TB İncelemesi

Bir de arkadaşlar 2021'in 1000 TL'si 2015'in 200 TL'si gibi alım gücü olarak, yani kabaca böyle hesaplamadan kafadan söyledim. Tam hesabı varsa lütfen yazın ama ülkede durum bu. 200 TL'lik kasaların 1000 TL olmasına göre örnekledim.

1000- 1500 TL hala büyük bir para gibi geliyor psikolojik olarak ama USD 7.25'ten 725 TL = 100 USD, 1300 TL = 179 USD ve bu paranın kocaman bir kısmı vergi. Salt tablet değil tablet, kılıf, kulaklık ve klavye üçlüsü var burada. Alternatif tabletlere bakınca salt tablet görüyorum genellikle, daha iyi bir kit tasarlarken bütçeye ucuz kablosuz klavye- fare kiti ve tablet standı bir de ucuz kulaklık seti dahil ederseniz daha sağlıklı olur hesap.

Evet ancak fiyatına değen bir ürün ve o bütçede insanların yönelebileceği bir ürün. 2000 küsur bütçesi olan için iyi.

Yahu imkanı olamayan ne yapacak peki? Haklısınız, dediklerinizde haklısınız da, 1000 TL koyamayan adam ne yapacak peki söyler misiniz?

Kim tüm çocukların iPad kullanmasını istemez? Kim tüm öğrencilerin kaliteli tabletlere kolayca ulaşabilmesini istemez? Bir de realite var, değil mi? Hani 10 senelik bilgisayarları, "EBA Canavarı" adı altında faiş fiyatlara satan bir realite.

Cihaz iyi değil. Peki imkanı olmayan bir anne ya da baba ne yapacak? Eve, bu fiyat bandında birçok alternatif var ve bu da onlardan birisi.

1000 TL fark az mı Allah aşkına? Neredeyse Asgari ücretin yarısı.

Bunu yaşı küçük çocuklar ya da teknolojiden anlamayan aileler nasıl yapacak peki? Biraz realist düşünmek lazım. İkinci el dolandırıcı dolu.
Temiz bulsalar gerisini bilgisayarcıya ya da bildikleri bir yakınına yaptırabilirler.
Bunu yaşı küçük çocuklar ya da teknolojiden anlamayan aileler nasıl yapacak peki? Biraz realist düşünmek lazım. İkinci el dolandırıcı dolu.
Pardon, Türkiye de olduğumuzu unutmuşum.

Son düzenleme:

Yahu kimse almıyor zaten de, piyasadan haberin var mı senin? Bir sene önce iPad'ler 2100 TL idi mesela, Dolar çok fazla değişmemesine rağmen, aynı tabletler şu an neredeyse 4000'e satılıyor, büyük E-ticaret sitelerinde.

Yazılan yorumlarda haklısınız, tablet iyi değil ama biraz da realist olun bence.
Pardon, Türkiye de olduğumuzu unutmuşum.

Hatırladığına sevindim.

İnsanlar ürünü, burayı referans bilip almaya çalışacak. "İncelemelerini yaptılarsa, kötü olma imkanı yok" diye güvenen binlerce insan var. "Kalitesiz ürün önermeyiz, incelemesini yapmayız" diye temin eden yer de burası. Hometech'i övmek, bu fiyat bandına çok daha iyi ürünler duruyorken bana hiç de samimi gelmiyor. Hiç de savunulur bir yanı yok. Videoda bile apaçık bir şekilde kasıyor cihaz. Alan kullanıcıda da iyi bir izlenim bırakmayacağı bariz.

Son düzenleme:
Hocam, buna 1.3K verilmez. Kalitesiz olduğu belli, övmeyelim. "EBA" için alınacaksa, daha iyisi var, bilirsin.

Örnekler;

900TL'lik tablet, övdüğünüz tabletten iyidir.

Kısacası; övdüğünüz tablet "EBA" bile kasabilir.

Sponsor kokusu alıyorum ama neyse.

Arkadaşlar dediğim gibi, şu noktada ya 6000 TL altı ürün inceleyemez hale geleceğiz ya da bu klasmandaki ürünleri abartı övgüler olmadan, eksiklerini söyleyerek ne nedir anlatacağız. Bizi eleştirin, ancak eleştirirken mantığı elden bırakmayın.
Klavye, fare, kulaklık ve kılıf ile birlikte bakmadığınız için, bunlarla kit de oluşturun lütfen
1400 TL verildikten sonra eklerle bütçe 2000 üzerine zıplamasın sonradan, daha sağlıklı bir eleştiri ve alternatif önerisi olsun diyorum. Yapılamaz demiyorum, incelemede Emin de en iyisidir demiyor. O tabletlerin incelemelerine de bakın, iPad övgüsü ve ürünlere eleştiri göreceksiniz bu arada. Samsung ya da Huawei için çöptür diyen yorumcularımız da var incelediğimizde.

Sırf "Klavye, fare, kulaklık ve kılıf" veriyor diye, niye dandik tablet alayım? Bunu da sorgulamak lazım hocam.

Sırf "Klavye, fare, kulaklık ve kılıf" veriyor diye, niye dandik tablet alayım? Bunu da sorgulamak lazım hocam.
Yahu zaten alın almayın meselesi değil ki bu, neden incelediniz, neden övdünüz diye soruldu. Övmedik diyorum, yok övmüşsünüz deniliyor. Soru soruluyor, neden nasıl diye ben de açıklıyorum. O kadar eder mi deniliyor, videonun zaten değerlendirmesini özetliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…