Hometech Alfa 110A alınır mı?

Yorumlara kanmayın. O bilgisayarla film,müzik,mail gibi işler yerine getirebilirsiniz. Benim önerim üstüne biraz daha koyup düzgün bir laptop almanız. En fazla Half-Life gibi eski oyunlar oynanabilir.

Marka olarak pek kaliteli bir marka değil ama günlük işlerinizi yerinize getirirsiniz. Temizliğini aksatmazsanız, darbeye mağruz kalmadığı sürece iş görür günlük işlerde.

Kardeşim Alfa 110A'da 768P TN panel ekran var, tavsiyem 150 lira bütçe arttırarak I-Life Zed Note alman. Hem 360 dönebiliyor, hem USB 3.0 portu var, hem de dokunmatik 1080P IPS panel ekranı var, film izlemek için birebir.

Kardeşim Alfa 110A'da 768P TN panel ekran var, tavsiyem 150 lira bütçe arttırarak I-Life Zed Note alman. Hem 360 dönebiliyor, hem USB 3.0 portu var, hem de dokunmatik 1080P IPS panel ekranı var, film izlemek için birebir.
Ben almayı düşünüyorum ama SD kart alsam Youtube'da video izlerken kasar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasacağını düşünmüyorum. Bizim evdeki emektar S3 bile kasmıyor. İnternet hızın yeterli olduğu ve 4K olmadığı sürece izlersin. @Mr.Acar hocamın incelemesi var bu laptopla ilgili.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı