Hometech Alfa 500C alınır mı?

Vallahi hocam Intel HD Graphics 500 var makinede. İyi bir makine değil birkaç avantajı var o kadar. Hafif olması ve uzun batarya süresi. Onun dışında Hometech'lerde kronik ekran sıkıntısı ve anakart problemleri var her modelinde.

Zaten benim bilgisayarım var kardeşim yedekte dursun diye benim bilgisayar yavaş yavaş yolcu oyun oynamak da istemiyorum artık o yüzden bunu alacağım yapacak bisye yok bütçem buna yetiyor.

Günlük işler için alacağım zaten fena bir bilgisayar değil şu bütçeye göre.

Vasat bir makine hocam 500GB HDD öyle sandığınız kadar pahalı bir donanım değil zaten. Defter gibi hafif bir makine istiyorsanız ve pili uzun olsun diyorsanız alın yoksa ikinci el bir dizüstüne yönelin o paralara i5 5 ve 6 nesil bulunabilir.

Vasat bir makine hocam 500GB HDD öyle sandığınız kadar pahalı bir donanım değil zaten. Defter gibi hafif bir makine istiyorsanız ve pili uzun olsun diyorsanız alın yoksa ikinci el bir dizüstüne yönelin o paralara i5 5 ve 6 nesil bulunabilir.

İkinci el bakacağım ozman hocam.

İkinci el bir sürü bilgisayar buldum bütçem kadar Allah razı olsun hocam.

İkinci el bir sürü bilgisayar buldum bütçem kadar Allah razı olsun hocam.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu, bu arada hocam en güvenilir olarak ASUS ve Lenovo'ya yönelin laptop bakacaksanız. Birazda araştırın kronik bir sorunu var mı başınızı ağrıtacak bazı modellerde olabiliyor ya da bulduğunuz marka modelleri forumda konu açıp aralarında tavsiye isteyin kullanan arkadaşlar varsa geri dönüş yaparlar.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu, bu arada hocam en güvenilir olarak ASUS ve Lenovo'ya yönelin laptop bakacaksanız. Birazda araştırın kronik bir sorunu var mı başınızı ağrıtacak bazı modellerde olabiliyor ya da bulduğunuz marka modelleri forumda konu açıp aralarında tavsiye isteyin kullanan arkadaşlar varsa geri dönüş yaparlar.

Sahibinden ile Letgo'dan bulacağım hocam bilgisayar olur mu?

Olur hocam sorun olmaz. Siz dediğim gibi ilanları ya da modelleri atarak yeni bir konu açın oradan sorun kullanan insanlar size daha iyi dönüş yapacaktır ama tavsiyem saatlerce bataryada kullanmak gibi bir amacınız yoksa Hometech gibi bir markadan uzak durmanız.

Olur hocam sorun olmaz. Siz dediğim gibi ilanları ya da modelleri atarak yeni bir konu açın oradan sorun kullanan insanlar size daha iyi dönüş yapacaktır ama tavsiyem saatlerce bataryada kullanmak gibi bir amacınız yoksa Hometech gibi bir markadan uzak durmanız.

ASUS alacağım hocam karar verdim iyi forumlar bir şey olursa yazarım müsaitseniz bakarsınız hocam iyi günler.

Anakartları, laptop anakartıdır. Sizi üzer, kalitesizdir, berbattır. Bildiğiniz tablettir.

Yeni konular

Geri
Yukarı