Çözüldü Hometech Alfa 7M fastboot mode nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

User not found

Decipat
Makaleler
1
Elimde Hometech Alfa 7M tablet var, tableti açarken ses açma ve güç tuşuna basarak açmaya çalıştım sanırım daha sonra ses tuşunu bırakıp güç tuşuna bastım. Fakat ekrana baktığımda siyah beyaz bir menü ve 3 seçenek vardı. Ben de "normal Boot" seçeneğine inerken tam "Fast Boot" modununun üzerine geldiğimde ses kısma tuşuna bastım ve tablet öyle kaldı, sonra aşağıda "=> FASTBOOT mode..." Diye bir yazı belirdi ve öyle kaldı. Ne yapacağımı bilmiyorum daha yeni almıştım. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler. Evde bulabildiğim eski bir kamerayla çekmek zorunda kaldım:

2020-11-17-163732.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fastboot mod yazılım yüklemek için de kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla. Güç tuşuna uzun süre basılı tuttuktan sonra cihazın kendini yeniden başlatması ve kapatması lazım. Recovery menüde tepki almıyorsa cihaz birçok zaman bu şekilde çıkılabiliyor.
Fastboot mod yazılım yüklemek için de kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla. Güç tuşuna uzun süre basılı tuttuktan sonra cihazın kendini yeniden başlatması ve kapatması lazım. Recovery menüde tepki almıyorsa cihaz birçok zaman bu şekilde çıkılabiliyor.

Çözüm

Sağolun sorunum çözüldü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı