Hometech HT-C14M alınır mı?

atacan.ykl

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul, Turkey
Arkadaşlar merhaba. Sırf dizi ve film izlemek için Macbook almayı düşünüyordum fakat dolar kurunun hali malum. Ben de bunun yerine taşınabilir ve ucuz bir laptop almaya karar verdim. Zaten çok güçlü bir masaüstü sistemim var oyun oynamak için. Benim merak ettiğim, bu laptopu alırsam Full HD dizi-film izlerken takılma, kasma olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Sırf dizi ve film izlemek için Macbook almayı düşünüyordum fakat dolar kurunun hali malum. Ben de bunun yerine taşınabilir ve ucuz bir laptop almaya karar verdim. Zaten çok güçlü bir masaüstü sistemim var oyun oynamak için. Benim merak ettiğim, bu laptopu alırsam Full HD dizi-film izlerken takılma, kasma olur mu?
Hometech marka hiçbir şeyi önermiyorum. Bir sorun olduğunda garantisi berbat.

Film izlemede vs. sorun olmaz fakat üst düzey işlemlerde yetersiz kalır. Görünüş olarak şık onu belirteyim.

Teknik servis konusuna gelirsek. Kargo ücretini Aral Oyun Konsol A.Ş. karşılamakta. İki kere servise ürününü gönderdim. İki sorun vardı. İlk gönderdiğimde ilk sorunu yapmışlar diğerini yapmadan göndermişlerdi. İkinci gönderişimde durumu daha detaylı anlattım ve o parçayı da değiştirdiler. Tekrardan jelatinleyip ve kabloları vs. düzgünce sarıp kutusuna koyup geri gönderdiler.

Açıkçası ben pek bir sorun yaşamadım teknik servis kısmında. Sadece daha özenli sorununuzu dile getirmek gerekebilir.

Film izlemede vs. sorun olmaz fakat üst düzey işlemlerde yetersiz kalır. Görünüş olarak şık onu belirteyim.

Teknik servis konusuna gelirsek. Kargo ücretini Aral Oyun Konsol A.Ş. karşılamakta. İki kere servise ürününü gönderdim. İki sorun vardı. İlk gönderdiğimde ilk sorunu yapmışlar diğerini yapmadan göndermişlerdi. İkinci gönderişimde durumu daha detaylı anlattım ve o parçayı da değiştirdiler. Tekrardan jelatinleyip ve kabloları vs. düzgünce sarıp kutusuna koyup geri gönderdiler.

Açıkçası ben pek bir sorun yaşamadım teknik servis kısmında. Sadece daha özenli sorununuzu dile getirmek gerekebilir.
Olabilir. Ben pili çok kötü diye 2 kez gönderdim tabletimi. Yüzüne bile bakmadılar. 1 saat ekran süresi mi olur?

Şimdi şöyle bir durum var. Tabletinizde düşük mAh'lı batarya varsa bu durum normaldir. Fakat ilk aldığınızda böyle bir durum yokken sonradan aşırı miktarda düştü ise ki bu iki yılın sonlarına doğru olabilecek bir durum o zaman batarya değişimi istenebilir.

Tabletleri kalitesiz dizüstü için aynı şeyi diyebilir miyim bilmiyorum. Özelliklerine bakınca günlük işler için güzel duruyor ama belki 2k kasabilir. 1080P, 720P ile yetinebilirseniz alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı