Hometech WI101 CS 1.6 FPS sorunu

emrekorkut2121

Centipat
Arkadaşlar bugün 2.el hometech WI101 aldım. CS 1.6 oynarım diye. Ama CS'ye girdiğim zaman 30 FPS'nin üstünü görmüyor.

Sistem-Intel atom Z3735F 1.9 GHz'ye kadar Turbo.
-Intel HD grapchs.
-2 GB DDR3 1333 MHz tek kanal.

CS 1.6 çok düşük sistemlerde bile çalışır sanıyordum. Ama bede çok kasıyor. 32 Bit'i 64 Bit yapacağım. Sizce 64 Bit yaparsam düzelir mi? Ya da Bit'lemi alakalı?

Arkadaşlar ne biliyorsanız yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
B
Arkadaşlar bugün 2.el hometech WI101 aldım. CS 1.6 oynarım diye. Ama CS'ye girdiğim zaman 30 FPS'nin üstünü görmüyor.

-Intel HD grapchs.

CS 1.6 çok düşük sistemlerde bile çalışır sanıyordum. Ama bede çok kasıyor. 32 Bit'i 64 Bit yapacağım. Sizce 64 Bit yaparsam düzelir mi? Ya da Bit'lemi alakalı?

Bit ile alakası yok. Benim eski bilgisayarımda neredeyse öyle bir şeydi ama CS 1.6 kasmıyordu. Ben sorunu anlamadım :D

Oyun orijinal mi? Korsan oyunlara desteğimiz yok.
İndirim de 3-6 ₺ civarına kadar düşüyor. Ayrıca CS 1.6 Linux desteği var.

Screenshot_1.png

Son düzenleme:

-Intel HD grapchs.

Korsan ise nereden indirdiğini söyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı