Homofobi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Homofobik ve nötr arası gidip geliyorum. bana gelmedikçe problem yok. istekleri saçma geliyor bazıları tabiki.

Hocam ben nötrüm milletin kendini nasıl tanımladığına takılmıyorum ama yaptıkları boş yürüyüşlerler sadece daha çok hater kazanıyorlar.

Hani biz annemizden babamızdan sevgi görmedik sen de bir kızdan sevgi görmediğin için erkeklere kayıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vallahi ciğerim babamın bana sevgi vermesi yerine şeref vermesini tercih ederim belli ki sizinkiler size çok sevgi vermişler sarhoş olmuşsunuz o verdikleri sevgiyide şerefinizden kısmışlar.

Hani biz annemizden babamızdan sevgi görmedik sen de bir kızdan sevgi görmediğin için erkeklere kayıyorsun.

Yav birader sen bir sus saçma sapan konuşuon gece gece bir şey demiyorum diyorum ama dayanamıyorum.

Kızdan sevgi görmedim mi? Çevrem kız kaynıyor . Hatta kanıtlamamı istersen bir sevgilin varsa numarasını ver kanıtlayayım.

Vallahi ciğerim babamın bana sevgi vermesi yerine şeref vermesini tercih ederim belli ki sizinkiler size çok sevgi vermişler sarhoş olmuşsunuz o verdikleri sevgiyide şerefinizden kısmışlar.

Haline acıyorum gerçekten, sevgisiz büyümenin sonu dağ ayılığıymış gerçekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…