Homofobi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Homofobik ve nötr arası gidip geliyorum. bana gelmedikçe problem yok. istekleri saçma geliyor bazıları tabiki.

Düzeyli olarak tartışmayı istiyorum. Homofobik misiniz? Destekliyor musunuz? Nötr mü kalıyorsunuz? Ben kendilerini LGBT diye ayırmalarını yürüyüşler yapıp ortalığı işgal etmelerine karşıyım. Kendi aralarında istediğini yapabilirler.

Hocam ben nötrüm milletin kendini nasıl tanımladığına takılmıyorum ama yaptıkları boş yürüyüşlerler sadece daha çok hater kazanıyorlar.

Hani biz annemizden babamızdan sevgi görmedik sen de bir kızdan sevgi görmediğin için erkeklere kayıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dağ ayısı olduğunuz için bildiğiniz tek şeyin cinsellik olması normal gerçi. Eş cinsel ilişkilerin normal ilişkilerden farkı yok, yine sevgi üzerine kurulu. Gerçi anne babanızdan sevgi görmemiş insanlarsınız belli ki, ne anlarsınız sevgiden.

Vallahi ciğerim babamın bana sevgi vermesi yerine şeref vermesini tercih ederim belli ki sizinkiler size çok sevgi vermişler sarhoş olmuşsunuz o verdikleri sevgiyide şerefinizden kısmışlar.

Hani biz annemizden babamızdan sevgi görmedik sen de bir kızdan sevgi görmediğin için erkeklere kayıyorsun.

Yav birader sen bir sus saçma sapan konuşuon gece gece bir şey demiyorum diyorum ama dayanamıyorum.

Vallahi ciğerim babamın bana sevgi vermesi yerine şeref vermesini tercih ederim belli ki sizinkiler size çok sevgi vermişler sarhoş olmuşsunuz o verdikleri sevgiyide şerefinizden kısmışlar.

Haline acıyorum gerçekten, sevgisiz büyümenin sonu dağ ayılığıymış gerçekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı