Homofobi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Finisterre arkadaşım değil, sadece forumdan tanıdığım bir üye. Ne adını ne yaşını bilirim, buraya da ben çağırmadım benden önce konuda aktifti zaten. LGBT ile ilgili bir konuda LGBT hakkında konuşmam gayet normal, propaganda ile alakası yok.

Neyse ben konudan gidiyorum, en başından beri ortak noktaya varamayacağımız belliydi zaten ama saatlerdir boş boş kavga ediyoruz. Size iyi geceler dilerim.
Ben kavga etmiyordum konuyu ağır ve radikal bir şekilde tartışıyordum üstüme at gibi çuvalanan sizsiniz sonrada bana aşağayalıyıcı laflar geri tepki vermemde oldukça normal.
Hetero ne kanka motor markası falan mı :). Canımın içi biz genellikle bebek florya yakakent gibi yerlerde takıldığımız için sana bu tür davranışlar ters gelmiş olabilir.

Senden bir şey isteyeceğim ben cinsiyet seçiyorumda çok sevdiğim ve almayı planladığım bir motor var Suzuki Hayabusa ben bunu cinsiyet olarak kabullenebilir miyim?
Bana boş yapma diyip bu max 15 yaşındaki ergenin edebileceği lafı yapman komik olmuş.

Ucu bana dokunmadığı sürece beni ilgilendirmiyor. Ne destekliyorum ne de düşmanım. Homofobi ise çoğunluğu ülkenin dini inancından dolayı normal bir durum. Geri kalanlar da sevmedikleri içindir. Ya da belirtirler zaten.
Ama her şeyi dine yüklemek de hatali olur.
Rusya da homofobik mesela.
Benim düşünceme gelirsek homofobi doğru değil. En alakasız şeylere bile saygı duy diyen insanların homofobik çıkması büyük çelişki.
Cinsel seçimden dolayı insanları yargılayamayız.

Şu cılkını çıkaran tipler, "IT'S MAAM!" diyip ortalığı velveleye veren, yani kısaca toplumsal huzuru bozan tiplemelere karşıyım. Bir de, hiç karşılaşmadım ama, yönelimini bir başarıymış gibi olanlardan...

Düzeyli olarak tartışmayı istiyorum. Homofobik misiniz? Destekliyor musunuz? Nötr mü kalıyorsunuz? Ben kendilerini LGBT diye ayırmalarını yürüyüşler yapıp ortalığı işgal etmelerine karşıyım. Kendi aralarında istediğini yapabilirler.
erkek erkeğe olmaz da kız kıza neden olmasın hocam. erkek erkeğe için erkomofobiyim.

Düzeyli olarak tartışmayı istiyorum. Homofobik misiniz? Destekliyor musunuz? Nötr mü kalıyorsunuz? Ben kendilerini LGBT diye ayırmalarını yürüyüşler yapıp ortalığı işgal etmelerine karşıyım. Kendi aralarında istediğini yapabilirler.
Hiçbirisini sevmiyorum,saygı duymuyorum.

Gay biri bana çıkma teklifi ettiğinden beri homofobiğim. Sanaldı zaten direk engelledim çıktım. Eskiden birinin gay veya lezbiyen olması umurumda değilken şimdi 4 yıllık dostumun lezbiyen veya gay çıkması durumunda şutlayacak durumdayım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı