Honda CBR 650R vs Yamaha R7

peronlayd

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bu yaz motorumu yükseltmeyi planlıyorum. Aklımda 2 tane motor var, R7 ve CBR650r düşünüyorum. Teknik özellik, fiyat açısından karşılaştırdığımda hangisini tercih etmeliyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tasarım olarak R7 ancak 650r daha güçlü hocam. Bana kalsa daha eski modellerden bulabilirseniz 600rr almanız hız bakımından en üstünü o çünkü. Ancak R7 mi 650r mi derseniz Honda'dan yanayım ben.

2019 CBR650R'da kronik titreme var, düzelttiler mi bilmem.
Gidip denemen en doğrusu, rahatsız olabilirsin.

R7 naked motorun üstü örtülmüş hali gibi bir şey.
Tam olarak supersport değil.

CBR650r öneririm.

Tasarım olarak R7 ancak 650r daha güçlü hocam. Bana kalsa daha eski modellerden bulabilirseniz 600rr almanız hız bakımından en üstünü o çünkü. Ancak R7 mi 650r mi derseniz Honda'dan yanayım ben.
hocam sıfıra yakın yeni model bişey almak istiyorum o nedenle 600rr düşünmedim hiç

2019 CBR650R'da kronik titreme var, düzelttiler mi bilmem.
Gidip denemen en doğrusu, rahatsız olabilirsin.

R7 naked motorun üstü örtülmüş hali gibi bir şey.
Tam olarak supersport değil.

CBR650r öneririm.
motoru gidip deneme şansım oluyor mu hocam böyle bir imkan var mı bayilerde?

Hocam sıfıra yakın yeni model bir şey almak istiyorum o nedenle 600rr düşünmedim hiç.

Motoru gidip deneme şansım oluyor mu hocam böyle bir imkan var mı bayilerde?

Bazı bayilerde o alanda sürebiliyorsun, gideceğiniz bayi yapar mı bilmiyorum.

Hondanin bazı sıralı 4 lerinde titreşim sorunları vardı 2023 2024 lerde devam ediyor mu bilmiyorum yamahanin motor blokları genel olarak oldukça torklu ve canlı mt09 tracer700 900 r25 hepsinin sahibi oldum ve 0 sorun yaşadım yamahanin motor blokları sağlam ve güzel r7 ler son hız vesaire olarak cbr650r ile baş eder 245 kmlere yakın son hizi var ki çift silindir motor için oldukça iyi malzeme kalitesi honda ile aynı belki 1 tık daha iyi olabilir göstergesi vesaire hondaya göre daha güncel ve göze hitap ediyor yamaha alırsan sorun yaşamazsın cpu2 blogu kendini çok iyi kanıtladı ve uzun süredir piyasada 100 lerce km yapan insanlar var sıralı 4 silindir alacaksan ya suzuki yada kawasaki alacaksın şuan suzuki gsx s1000 naked sahibiyim bi araba kadar titreşimsiz hondalari nedense hiç sevemiyorum

Geri
Yukarı