Honda MSX nasıl bir motor?

eXi

Centipat
Daha fazla  
Honda MSX 125 almayı düşünüyorum ama boyum 180 civarı ve kilom 88 falan. Altımda cok küçük durur mu sırıtır mı bilmiyorum. Sırıtırsa veya su motor daha iyi diye bildiğiniz 125 CC motor önerileriniz varsa yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altınızda inanılmaz küçük ve komik durur ayrıca çok sırıtır hocam. Nasıl bir tarzda motor istiyorsunuz ve bütçe nedir? Kriterleriniz nedir? Yardımcı olabilirim.

Altınızda inanılmaz küçük ve komik durur ayrıca çok sırıtır hocam. Nasıl bir tarzda motor istiyorsunuz ve bütçe nedir? Kriterleriniz nedir? Yardımcı olabilirim.

Hocam maksimum 60 bine çıkabilirim tarz olarak pek bir düşüncem yok naked veya racing fark etmiyor ama ybr veya cg tarzı pek hoşuma gitmiyor bildiğiniz güzel motor önerisi varsa açığım.

MSX Bayağı küçük bir motor. Altınızda küçük kalır sırıtır.

Honda MSX 125 almayı düşünüyorum ama boyum 180 civarı ve kilom 88 falan. Altımda cok küçük durur mu sırıtır mı bilmiyorum. Sırıtırsa veya su motor daha iyi diye bildiğiniz 125 CC motor önerileriniz varsa yardımcı olabilir misiniz?
Monkey bike tipi bir motor, çok küçük kalır, hatta şöyle söyleyeyim lastikleri mazgallara tam oturuyor cups diye tekerini takarsın.

Sıfır mı alacaksın 2. El mi bütçen nedir?

Monkey bike tipi bir motor, çok küçük kalır, hatta şöyle söyleyeyim lastikleri mazgallara tam oturuyor cups diye tekerini takarsın.

Sıfır mı alacaksın 2. el mi bütçen nedir?

2. el almayı düşünüyorum bütçem 60 bin civarı maksimum hocam.

Sorun olmaz aslında ama görsellik açısından Honda monkey daha iyi olacaktır.
Honda monkey pek tarzım değil ve ara sıra arkama artçı alıcam hocam ondan pek sıcak bakmıyorum

Cb 125 ace, ybr falan bakabilirsin. 150CC çıkarsan cbf güzel sorunsuz rahat motordur bakımları giderleri üzmez bu saydıklarımın ama kendin bakıp atarsan daha cazip olur gibi.

Ehliyetim suanlık maksimum 125liğe yetiyor ybr tarzı bana pek güzel gelmiyor ondan pek sıcak bakmıyorum ama cb 125 aceyi duymadım daha önce bakacağım şimdi teşekkürler.daha fazla önerin varsa hocam dinlerim

Yeni konular

Geri
Yukarı