Honda PCX 125 hangi renk tercih edilmeli?

serdar k.

Kilopat
Evet dostlar bir haftaya Honda PCX 125CC alacağım ancak renk seçiminde çok kararsız kaldım.
Nardo gri ve beyaz arasındayım.
Beyaz klasik ve sevilen bir renk ancak nardo gri hoşuma gitti ve piyasada pek yok. Motorun 23 model olduğunu direkt belli ediyor.
Evet zevk meselesi ancak akıl akıldan üstündür. Fikirlerinizi okumak isterim.
(Honda bayilerinin deposu sözde hep boş olduğu için 2. el karaborsasından alacağım.)
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• beyaz.jpg
    beyaz.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 138
  • nardogri.PNG
    nardogri.PNG
    781,2 KB · Görüntüleme: 382
Evet dostlar bir haftaya Honda PCX 125CC alacağım ancak renk seçiminde çok kararsız kaldım.
Nardo gri ve beyaz arasındayım.
Beyaz klasik ve sevilen bir renk ancak nardo gri hoşuma gitti ve piyasada pek yok. Motorun 23 model olduğunu direkt belli ediyor.
Evet zevk meselesi ancak akıl akıldan üstündür. Fikirlerinizi okumak isterim.
(Honda bayilerinin deposu sözde hep boş olduğu için 2. el karaborsasından alacağım.)
Teşekkürler.

Gri bence çok daha hoş duruyor metalik bir hava katıyor motora beyaz ise sanki plastikten yapılmış izlenimi veriyor ben olsam griyi seçerdim.

Bence beyaz çok güzel.
Beyaz gayet şık ve güzel duruyor ama tabii kendi zevkinize göre değerlendirin derim.

İçinizden ne geçiyorsa onu alın dışarının fikirlerini düşünmeyin. Tabii ben şahsen beyaz seçerdim.

Katılıyorum beyaz hoş ve tutulan bir renk. Ayrıca bakımı da kolay.

Gri bence çok daha hoş duruyor metalik bir hava katıyor motora beyaz ise sanki plastikten yapılmış izlenimi veriyor ben olsam griyi seçerdim.

Ben de gri renk seçeneğini beğendim. Yaani beyaz plastik gibi değil de çok fazla gördüğüm için normal geliyor olabilir. :)

Hayırlı olsun. İki rengi de güzel ama tercihim griden yana olurdu.

Ekipmanlar ne alemde?

Öncelikle teşekkür ederim.
1 sene önce aldığım "prohel colombia" motosiklet montu mevcut. Görüntüsünü pek beğenmesem de koruması fiyatına göre yeterli geliyor.
Kask olarak ise klasikleşen LS2 Rapid modeli var. Tabii en yakın zamanda daha güçlü bir kask almak istiyorum.
Eldiven, dizlik, bot ve pantolon gibi ekipmanlar eksik. :(

Fiyat aynıysa nardo gri tercih et.

Evet satıcı ile anlaşabilirsek aynı olacak :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı