Honda PCX 2023'ün hangi rengi alınmalı?

Daha fazla  
1 hafta sonra sıfır Honda PCX 2023 alacağım ama hangi renk alicagima karar vermedim adamların elinde siyah mavi ve beyaz renk varmış sizce hangisini almalıyım?

(Motoru satmayacağım)

Dosya Ekleri

• IMG_20230504_192139.jpg
    IMG_20230504_192139.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 1.172
Siyah motor güzel dursa da yaşanabilecek olumsuzlukları vs. de düşününce kılcal çiziklerin vs. belli olmaması için beyaz tercih edilebilir. Bu arada şimdiden hayırlı olsun hocam.

Siyah motor kayıştır, güçtür ve zevktir.

Bu motora aksesuarda takacağım koruma demiri çanta tank pet egzoz koruma küçük plaka gibi.

Güneyde yaşıyorsan (özellikle Antalya ve civarı) siyah kullanılmaz bence çok güneş çekiyor, ben her harikulade beyaz derdim.

Bende güneydoğudayım hatta direkt söyleyim antepte oturuyorum.

Siyah motor güzel dursa da yaşanabilecek olumsuzlukları vs. de düşününce kılcal çiziklerin vs. belli olmaması için beyaz tercih edilebilir.

İşte ben o yuzden pek sıcak bakmıyorum bundan once mat siyah bir motorum en ufak çizik bile belli oluyordu.

Bu motora aksesuarda takacağım koruma demiri çanta tank pet egzoz koruma küçük plaka gibi.

Kardeşim uzun zamandır tüm PCX in tüm renkleri elimden geçiyor şöyle söyleyeyim nardo hiç güzel değil onu düşünme bile beyaz en iyisi aralarından ben olsam beyaz alır geçerdim ekstraları takınca motor beyazda daha bir heybetli duruyor 2021 2022 model alıp renk sorsaydın lansman rengi derdim o rengi daha güzel 2023 siyah rengi hiç güzel değil :)

İşte ben o yuzden pek sıcak bakmıyorum bundan once mat siyah bir motorum en ufak çizik bile belli oluyordu.
Bende de kırmızı bir motor var. Bir kaç küçük kazaya karışmıştım ve şu an motorda kılcal çizikler duruyor. Göze güzel durmuyor ve parçayı boyatmak istesek bile aynı rengi tutturabileceklerini sanmam. Bu yüzden sizin yerinizde olsam beyazı tercih ederdim.

Hocam PCX'e beyaz, siyahtan daha çok gidiyor bence ama zevk meselesi tabii, dezavantajları göz önünde bulundurursak göz estetiğinden ziyade yine beyaz kazanıyor.

Aynen beyaz hoş duruyor.

Kardeşim uzun zamandır tüm PCX'in tüm renkleri elimden geçiyor şöyle söyleyeyim nardo hiç güzel değil onu düşünme bile beyaz en iyisi aralarından ben olsam beyaz alır geçerdim ekstraları takınca motor beyazda daha bir heybetli duruyor 2021 2022 model alıp renk sorsaydın lansman rengi derdim o rengi daha güzel 2023 siyah rengi hiç güzel değil :)

Aynen lansman rengide hoş duruyor ama 2023 modelde yok maalesef bence de beyaz en iyisi.

Geri
Yukarı