Honda PCX 2023'ün hangi rengi alınmalı?

Bende de kırmızı bir motor var. Birkaç küçük kazaya karışmıştım ve şu an motorda kılcal çizikler duruyor. Göze güzel durmuyor ve parçayı boyatmak istesek bile aynı rengi tutturabileceklerini sanmam. Bu yüzden sizin yerinizde olsam beyazı tercih ederdim.

Bir de kırmızı renkte derin çizikler olduğunda altında beyaz renk gözüküyordu bende 2013 model PCX vardı ondan biliyorum.

1 hafta sonra sıfır Honda PCX 2023 alacağım ama hangi renk alicagima karar vermedim adamların elinde siyah mavi ve beyaz renk varmış sizce hangisini almalıyım?

(Motoru satmayacağım)

image.png

Mavi hocam.

Bir de kırmızı renkte derin çizikler olduğunda altında beyaz renk gözüküyordu bende 2013 model PCX vardı ondan biliyorum.
Evet hocam cidden bıktım. Yakın zamanda motoru değiştirirsem tercihimi beyazdan yana kullanacağım. Özellikle siyah ve kırmızıdan uzak duracağım. Her iki renkte çizikleri vs. çok belli ediyor. Sürekli göz önünde bulunan parçalarda gözüm parçaya takılıyor. Sinir ediyor beni.

Evet hocam cidden bıktım. Yakın zamanda motoru değiştirirsem tercihimi beyazdan yana kullanacağım. Özellikle siyah ve kırmızıdan uzak duracağım. Her iki renkte çizikleri vs. çok belli ediyor. Sürekli göz önünde bulunan parçalarda gözüm parçaya takılıyor. Sinir ediyor beni.

Aynen hocam bence de beyaz alın ben galiba beyaz alacağım.

Hayırlı olsun güzel motor yarı yolda bırakmaz ama bayiden almıyorsan gereksiz pahalı söyleyeyim :)

Yok sıfır Honda bayisinden alıyorum (liste fiyatından)

Hangisi hoşuna gidiyorsa
Eğer ileride satacağım kolay gitsin istiyorsan beyaz rengini al
Bu arada ben de geçenlerde Honda dio aldım ve motor mükemmel ötesi
Eğer ilk defa başlayacaksan PCX'e fazla para vermene gerek yok diyor bütün ihtiyaçlarını karşılar.

Son düzenleme:
Hangisi hoşuna gidiyorsa.
Eğer ileride satacağım kolay gitsin istiyorsan beyaz rengini al.
Bu arada ben de geçenlerde Honda diyor aldım ve motor mükemmel ötesi.
Eğer ilk defa başlayacaksan PCX'e fazla para vermene gerek yok diyor bütün ihtiyaçlarını karşılar.

Yok aldığımda bir daha satmayı düşünüyorum ve yeni baslamadım bu işe eskiden bende 2013 PCX 2019 PCX ve 2018 Forza vardı onlardan once ise 400'lük Suzuki burgman ve silverwing vardı diğer aldığım spacy activa falan onları saymıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı