Honeywell PTM7950 orijinal olarak hangi siteden alınır?

Önemli olan laptop'ta ne durumda olduğu. Masaüstü ekran kartı ve işlemcilerinde zaten sorun olmuyor.
Ben alalı sanirsam 7 ay belki daha fazla oldu, sıcaklıklarda oynama çok az oldu, olanlar da tozdan dolayıdır.

Termal macun pumpout effect üşenmeyip okursanız öğrenirsiniz.
Siz ilk önce PTM7950 ve PCM-1 gibi ürünlerin termal macun olmadığını, faz değiştiren pedler olduğunu ve dışarı taşma sorunu yaşamamak için kullanıldığını öğrenin. Sonra iddianızı düzgün verilerle desteklemeyi öğrenin. Daha sonra da bilmediğiniz, tanımadığınız insanları üşengeçlik veya başka şeylerle suçlamamayı öğrenin.

Burada sizin yaşınız kadar bilgi ve deneyim sahibi birçok insan olabilir. Bilmediğiniz konulara yorum yaparak ve kimseyi suçlayarak kendinizi gülünç duruma sokmamak için daha çok gayret edin.

Siz ilk önce PTM7950 ve PCM-1 gibi ürünlerin termal macun olmadığını, faz değiştiren pedler olduğunu ve dışarı taşma sorunu yaşamamak için kullanıldığını öğrenin. Sonra iddianızı düzgün verilerle desteklemeyi öğrenin. Daha sonra da bilmediğiniz, tanımadığınız insanları üşengeçlik veya başka şeylerle suçlamamayı öğrenin.

Burada sizin yaşınız kadar bilgi ve deneyim sahibi birçok insan olabilir. Bilmediğiniz konulara yorum yaparak ve kimseyi suçlayarak kendinizi gülünç duruma sokmamak için daha çok gayret edin.
Bilmediğim konu nedir ki anlayamadım? Bü ürünler evet termal pad, ama bi uygulayıp kullandıktan sonra macundan farklı bir şeye dönüşmüyor(kullandım şuan bu mesajı size yazdığım cihazın içinde, defalarca kullandım ordan biliyorum nerden biliyorsun diye sorarsan.) Bilmeyen ben değilim bence sensin ama çok önemi yok benim için.

Önemli olan laptop'ta ne durumda olduğu. Masaüstü ekran kartı ve işlemcilerinde zaten sorun olmuyor.
Hocam ben aldım uyguladım yaklaşık 1 ay oluyor sıcaklıklar ilk gün olduğu gibi. Cihazım ASUS TUF F15 FX506HC. CPU üzerine yaptığım uygulama çok mükemmel oldu denemez 2-3 milimetre kısa kesmişim yine de sıkıntı olmadı. %100 yüklerde yine normal termal macundaki gibi 90 derecelere ulaşıyor ama 95 i asla geçmiyor 92 civarında sabitliyor. Oynadığım çoğu oyunda 80 bandını geçmiyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı