Çözüldü Hong Kong iPhone 15 Pro'da FaceTime kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ModaKatili

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. Lakin telefoncuda çift SIM Hong Kong malı varmış. Bir yerde FaceTime kullanılır yazıyor bir yerde kullanılamaz yazıyor acaba doğrusu nedir bu işin. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Merhaba. Görüntülü FaceTime kullanılır. Ancak sesli FaceTime kullanılamaz. Sesli FaceTime normal arama gibi olan. İhtiyacınız olur mu sanmam. Sesli aramayı zaten rehberden yapıyoruz. Veya bir sürü sosyal medya uygulamasından da yapılıyor. Fiyatı iyiyse alın derim. Bende de Çin cihazı var net bilgi.
Merhaba. Görüntülü FaceTime kullanılır. Ancak sesli FaceTime kullanılamaz. Sesli FaceTime normal arama gibi olan. İhtiyacınız olur mu sanmam. Sesli aramayı zaten rehberden yapıyoruz. Veya bir sürü sosyal medya uygulamasından da yapılıyor. Fiyatı iyiyse alın derim. Bende de Çin cihazı var net bilgi.

Çözüm

Hocam selam çok teşekkürler cevap için. Tanıdıgımdan alacagım 34K dedi sanırım. Hong Kong veya Çin varmış elinde bende girdim baktım FaceTime yok mu var mı beli değil. İş için kullanıyorum çok da lazım oluyor seri ayrımı var mı acaba? 2 SIM ve 1 SIM 1'e SIM modelleri oluyor. Hong Kong'lar 2 fiziksel SIM oluyormuş sanırım.

Hocam selam çok teşekkürler cevap için. Tanıdıgımdan alacagım 34K dedi sanırım. Hong Kong veya Çin varmış elinde bende girdim baktım FaceTime yok mu var mı beli değil. İş için kullanıyorum çok da lazım oluyor seri ayrımı var mı acaba? 2 SIM ve 1 SIM 1'e SIM modelleri oluyor. Hong Kong'lar 2 fiziksel SIM oluyormuş sanırım.
Hong Kong ve Çin cihazı aynı bölge oldukları için aynı model numarasıyla satılıyor fark etmiyor ikisinde de sadece sesli FaceTime kullanılmıyor. İkisi de çift fiziksel sim ile geliyor. Fiyat iyi 34K.

Hong Kong ve Çin cihazı aynı bölge oldukları için aynı model numarasıyla satılıyor fark etmiyor ikisinde de sadece sesli FaceTime kullanılmıyor. İkisi de çift fiziksel SIM ile geliyor. Fiyat iyi 34K.

Çok sağ olun hocam. Elimde iPhone 12 var bataryasıda sizlere ömür %74 de yavaşladığınıda hissediyorum artık bayağı bayağı. Aslında aklımda yine yoktu ama seneye ne oluruz belli değil. Şimdiden alayım diye düşündüm.

Çok sağ olun hocam. Elimde iPhone 12 var bataryasıda sizlere ömür %74 de yavaşladığınıda hissediyorum artık bayağı bayağı. Aslında aklımda yine yoktu ama seneye ne oluruz belli değil. Şimdiden alayım diye düşündüm.

Rica ederim. Evet bir an önce model değiştirmeniz hem ileriyi göremediğimizden hem de sizin telefonun artık eskimesinden dolayı iyi olmuş. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı