Honor 10 Lite Kullanıcı Yorumları

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Honor 10 Lite kullanan varsa, yorumlarını bekliyorum. Performans ve sorunları konusunda diyeceğiniz bir şey var mı?

Not: Başka bir model tavsiyesi istemiyorum. Bu model hakkında yorumları bekliyorum. Kullanıcı olanların yorumları benim için değerlidir. Telefonu birine hediye edeceğim. Kendisinin telefondan beklentisi çok değil. Gündelik, basit işlerini görsün ve küçük oyunları oynasın yeter. Bu çerçevede bir değerlendirme yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Honor 9 Lite kullanıyorum benim işimi görüyor performansı da iyi. Alacağın telefon 10 Lite olduğu için aldığım performansın %30-50 daha iyisini alır. AnTuTu puanları da bayağı fark ediyordu.

Kullanıcısı olmadığım için yorum yapmayacağım Honor 10 Lite hakkında. Performans noktasında açık şekilde Honor 9 Lite modelinden daha üstün. Kirin 710 ile Kirin 659 arasında büyük fark var, aynı şekilde G51 MP4 ile T830 MP2 modeli arasında da büyük fark var. Kamera tarafında da 10 Lite daha iyi.
Günlük kullanımda sorun çıkartmaz, oyun performansı da fena değil.

Kullanıcısı olmadığım için yorum yapmayacağım Honor 10 Lite hakkında. Performans noktasında açık şekilde Honor 9 Lite modelinden daha üstün. Kirin 710 ile Kirin 659 arasında büyük fark var, aynı şekilde G51 MP4 ile T830 MP2 modeli arasında da büyük fark var. Kamera tarafında da 10 Lite daha iyi.
Günlük kullanımda sorun çıkartmaz, oyun performansı da fena değil.

En azından, teknik verilerle karışık bir yorum yapmışsınız, teşekkürler. "Honor çöp, Note 10 al kamki" diyecek kişiler olduğu için kısıtlamak istedim. SSD konusunda böyle bir şey yaşamıştım en son. :D

Geçen sene Mart ayında aldım. Allah nazarlardan saklasın çok şükür hiçbir sorunu yok. Kameraya çok düşkünsen o seni üzebilir ben kamerayı pek önemsemediğim için sorun etmiyorum. Uygulamalarda kasma donma vs. sorunu olmuyor. Hatta almadan önce 3 GB RAM'i olması beni çok düşündürdü ama 3 GB RAM yetiyor cihaza.

3 GB RAM Android için yeterli, bende 7870 işlemcili J7 PRO var o da 3 GB RAM'li telefonda 50'ye yakın uygulama var, boş RAM miktarım 1 GB falan. İşlemcisi orta seviye bir model olmasına rağmen 2.5 yıldır kullanmama rağmen telefon çok stabil. Honor 10 Lite donanım olarak daha güçlü bir cihaz ayrıca. EMUI arayüzü bence güzel One UI kadar beğenmiyorum ama kötü değil. Çinlilerin arayüzleri genel olarak stabil ve başarılı.

Geçen sene Mart ayında aldım. Allah nazarlardan saklasın çok şükür hiçbir sorunu yok. Kameraya çok düşkünsen o seni üzebilir ben kamerayı pek önemsemediğim için sorun etmiyorum. Uygulamalarda kasma donma vs. sorunu olmuyor. Hatta almadan önce 3 GB RAM'i olması beni çok düşündürdü ama 3 GB RAM yetiyor cihaza.

Kendime almıyorum. Ben kişisel olarak iPhone üzerinden ilerlerim bundan sonra. Benden yaşça büyük birine alacağım. Teknolojiden tamamen kopuk değil ama PUBG gibi oyunlar peşinde de değil kesinlikle. Okey, Candy Crush tarzı basit oyunlar oynar. Aslında bunu da sipariş ettim ama gece olduğu için iptal şansım var. İptal etmek de istemiyorum bir yandan. Bu işler yoruyor artık beni. :) Yine de önemli bir hatam varsa bilmek istedim. Kamerası bulanık çekmesin yeter mesela. Beklenti seviyesi bu. Ama bir uygulamaya girerken de takılmaması önemli bence. 4 senelik iPhone kullanıyorum, bu cihazın yanından geçemeyecek Android cihazlar gördüm teknoloji mağazalarında. Android dünyası bana çok karışık geliyor. Kimin eli kimin cebinde belli değil. :D

3 GB RAM Android için yeterli, ben de 7870 işlemcili J7 PRO var o da 3 GB RAM'li telefonda 50'ye yakın uygulama var, boş RAM miktarım 1 GB falan. İşlemcisi orta seviye bir model olmasına rağmen 2.5 yıldır kullanmama rağmen telefon çok stabil. Honor 10 Lite donanım olarak daha güçlü bir cihaz ayrıca. EMUI arayüzü bence güzel One UI kadar beğenmiyorum ama kötü değil. Çinlilerin arayüzleri genel olarak stabil ve başarılı.

Teşekkür ederim tekrardan. Umut verici bir yorum oldu. Siparişi iptal etmiyorum o zaman. Anladığım kadarıyla yeterli bir cihaz benim düşündüğüm kullanım amacına göre.

Ne kadara alacaksın, farklı önerilere açık olsan iyi olur, önerilerden çekinmene gerek yok.

1300 TL'ye 32 GB olanı alıyorum. Önerilerin kafa karışıklığı yaratma olayı hoşuma gitmiyor. Bazı ürünlerde sorun olmasa da, genelde boşa kürek çekme oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı